Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Inkognito potvrdilo štvrtkové postavenie, jednorázové Dobre vedieť hlboko! Farmu pred finále dotiahlo Sedem

Aj po skončení Rexa ostala vo štvrtok vpredu Joj, Markíza vyplnila jeden prázdny večer pred nástupom sviatočných štruktúr reprízovou zábavou.

Dobre vedieť sa stabilne do programu vráti od januára, no pripomenulo sa už teraz. Markíza využila reprízu relácie na vyplnenie jedného prázdneho štvrtka, ktorý jej ostal medzi finále Rexa a začiatkom sviatočných štruktúr. Kým v minulosti vedeli televízii reprízy Dobre vedieť uhrať neraz aj podobné výkony ako premiéry, teraz sa tak nestalo. Šou napodobnila najslabšie výkony Rexa s ratingom pod 6 % a podielom takmer 17 %, Inkognito si udržalo vedúce postavenie s ratingom tesne nad 8 % a podielom 24,5 %. Stalo sa najsledovanejším programom dňa. Farma vo štvrtok ponúkla mimoriadne dlhé dvojhodinové vydanie zaradené pred dnešným finále. Klesla na rating pod 5 % s podielom 21 %, rovnaký rating zaznamenalo Sedem, ktoré pre kratšiu minutáž v podieli prekročilo 20 %. Silné reči neuspeli s podielom 13,5 %, prekryť ich stihla Farma.

Na menších staniciach mali najviac divákov z celého dňa Profesionáli, v podieli podliezli 8 %, nasledujúci film Paddington na Plus uhral len vlažné vyše 4 %. Lepšie na tom bolo Dajto s filmom Dlhý bozk na dobrú noc s podielom pod 7 %, Nekonečná láska na Doma prekročila 5 %, nasledujúca romantika Bozkom k hviezdam šla pod 5 %. Kriminálky na Wau podliezli 4 % a dvakrát sa dostali cez 3 %.

Rodinné prípady podvečer uhrali cez 20 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja prepadla výkonom takmer 13 %. Televízne noviny v súboji hlavných spravodajstiev opäť zaostali, v podieli podliezli 25 %, Noviny sa hýbali okolo 26 %. V 12+ mali opäť najviac divákov z celého dňa, ako jediné prekročili 600-tisícovú hranicu, celkovo ich malo vidieť cez 620-tisíc divákov, Televízne noviny takmer 485-tisíc.

Čítať viac...
Nahor