Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Inkognito popri Hornej Dolnej s novým rekordom, rástlo k vrcholu série! Seriál Markízy sa udržal v čele pondelka

V celkovom publiku na vrchole dňa Noviny.

Po poklese sa Inkognito opäť vyšvihlo. Relácia len oproti minulému pondelku porástla o vyše jeden a pol ratingu, keď dosiahla nový rekord popri premiérovej Hornej Dolnej ratingom 9 % a podielom pod 24 %. Za vrcholom tejto jesene zaostalo len o desatinu ratingu. Horná Dolná sa oproti minulému týždňu ani nehla, sledovať ju malo 9,6 % divákov s podielom 25 %. Celkovo si ju malo pozrieť menej ako 400-tisíc divákov, Inkognito opäť dominovalo v celkovom publiku s vyše 525-tisíc divákmi.

V ďalšej časti večera Farma stúpla na šesť ratingov s podielom cez 21 %, lídrom bolo ale reprízové Inkognito s podielom až pod 26 %. Jednotka so snímkou Heidi uhrala v 12+ podiel pod 14 %, celkovo si ho malo pozrieť takmer 290-tisíc divákov.

Z ďalších staníc vystrelili najvyššie Profesionáli ratingom až pod tromi percentami a podielom cez 7 %, zvyšok večera už Plus nevyšiel, keď film Matky rebelky prekročil tri percentá. Vyššie bola Nekonečná láska na Doma s podielmi medzi 4 – 5 %, Cobra na Dajto prekročila 4 %. Wau sa s kriminálkami hýbala nad 4, na takmer 3 a vyše 2 %.

Podvečer sa Rodinným prípadom s podielom takmer 20 % o niečo priblížila šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá sa hýbala okolo 17 %. Televízne noviny uhrali 25,5 %, Noviny s malou ratingovou stratou podliezli v podieli 24 %. V celkovom publiku sa stali najsledovanejším programom dňa, pozrelo si ich pod 620-tisíc divákov, Televízne noviny si zaplo 550-tisíc divákov. V skupine 12 – 54 vyhrala deň Horná Dolná, ktorá ostáva v tejto cieľovke najsledovanejším programom sezóny z pôvodnej tvorby mimo spravodajstiev alebo športových prenosov.

Čítať viac...
Nahor