Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Inkognito podrástlo, dorovnalo Búrlivé víno! Majster pekár pri štarte prepadol, divákov stratil Kredenc

Markíze sa zatiaľ nevypláca ani ďalšia investícia do podvečera.

Už v poradí štvrtý projekt v priebehu jesene skúsila Markíza nasadiť voči rozbehnutej šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, no opäť neuspela. Novinka Majster pekár pri štarte prepadla, keď mala podľa informácií z prostredia televízie dosiahnuť rating len 3,6 % s podielom 15,1 %. Značne lepšie aj keď podpriemerne odštartovali Susedské prípady pred dvomi týždňami. Líder sa tak po 18-tej naďalej trápi. Najnovšie sa očakáva, že do súboja s Mojou mamou vytiahne niekdajšiu pravidelnú reláciu Bez servítky. Aktuálne by sa mali natáčať špeciálne diely. Moja mama varí lepšie ako tvoja šla cez šesť ratingov s podielom pod 27 %.

Absolútne vyrovnaný súboj zviedli večer hlavné programy Markízy a Joj. Inkognito sa tentoraz vrátilo k svojim niekdajším silnejším štandardom, keď ho malo podľa našich informácií sledovať 7,3 % divákov s podielom 21,1 %. Totožný výsledok malo dosiahnuť aj Búrlivé víno. Prekvapením bol výsledok skeč šou Kredenc, ktorá mala zaznamenať sezónne minimum s ratingom 6,3 % a podielom 23,5 %. Hviezdna rota Česko Slovensko má talent šla nad 15 %.

Na menších boli najprv vpredu Profesionáli s podielom takmer 6 %, následne bola vysoko snímka V zajatí ľadu na Dajto s podielom pod 9 %. Uspel aj Mentalista pri podieli takmer 7 %, Dome k tomu zafungovala nasledujúca snímka Vianoce so Santom, keď sa mala dostať až pod 10 %. Robocop 2 na Plus neuspel s podielom pod 4 %, vyskočiť mal až nočný Kill Bill 2, mal sa dostať pod deviatku. Wau sa darilo s kriminálkami, Vtierka Castle aj CSI Miami uhrali cez 4 %.

Najsledovanejším programom dňa bolo Najlepšie počasie, nasledovali ho Televízne noviny s podielom 28 %, v tesnom závese boli Noviny, ktoré v podieli tesne prekročili 26 %.

Čítať viac...
Nahor