Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Mediaboom.sk

Aktuality

Inkognito ostalo pri sile, zopakovalo rekord! Susedské prípady späť v hlbokom podpriemere

Joj sa darilo s premiérovým popoludním, porástli jej Policajti v akcii aj Uhádni môj vek.

Po minulom týždni sa situácia v pondelok večer nezmenila. Inkognito malo zopakovať svoj rekordný výkon, keď ho opäť sledovalo 9,4 % divákov pri podieli 26,1 % a vysoko opäť vyskočila aj repríza, ktorá v podieli atakovala až 29 %. Už o týždeň na Markíze nastupuje premiérový komediálny seriál Divoký Zapadákov, s ktorým sa vracia aj premiérový Kredenc a naplno štartuje aj nová skeč šou Kávomat – Miestny úrad Hodrušany. Nateraz posledná reprízová Horná Dolná opäť zaostala, mala však uhrať takmer sedem ratingov s podielom tesne pod 19 %. Hodinový manžel mal ísť na 18,5 %.

Podvečer jej opäť klesli Susedské prípady s podielom len 12,5 %, o niečo mala stratiť ale aj Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá o siahala na 20 %. Vysoko bol Duel aj 5 proti 5, oba programy sa v komerčnej cieľovke mali hýbať medzi 15 – 16 %. Televízne noviny tentokrát stratili, uhrali 24, Noviny šli pod 28 %.

Na Joj si v pondelok polepšili premiéroví Policajti v akcii, ktorí oproti predchádzajúcim dňom porástli o niekoľko percent. Dosiahli zatiaľ najlepší výkon 18 % a rovnako najvyššie sa dostalo aj Uhádni môj vek, ktoré malo ísť až pod 22 %. V iné dni sa dostávajú dopredu Rodinné prípady, ktoré sa hýbu nad dvadsiatkou. Doma zas v pondelok menila po pretrvávajúcom neúspechu telenovely Sandhya svoj podvečer, Priatelia ani Mentalista zatiaľ výkony v slote nezlepšili. Uspeli jej však Vymenené životy, ktoré sa z menších staníc dostali v pondelok najvyššie, v podieli uhralipod 6 a rovných 8 %.

Čítať viac...
Nahor