Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Horná Dolná pred štartom ostrej sezóny zmizne z obrazovky! Pred prestávkou porástla

Markíza nechá komediálny seriál pred návratom premiér trochu oddýchnuť.

Tradičné pondelňajšie programy Markízy a Joj rástli. Uvoľnený priestor po dvoch silných týždňoch Plus, ktorá výrazne uspela s komédiami Slunce, seno, využilo Inkognito, ktoré sa vrátilo k číslam z premiérového obdobia pri ratingu 7,5 % a podieli pod 23 %. Nasledujúca časť dosiahla 24 %. Posilnila aj Horná Dolná, ktorá po viacerých podpriemerných letných dňoch teraz stúpla na 6,5 ratingu s podielom pod 20 %. Druhá časť tesne prekročila 19 %. Horná Dolná sa toto leto v pondelok ukázala naposledy. Markíza ju posiela do konca prázdnin na dovolenku a necháva ju tak oddýchnuť pred tým, než od septembra opäť nasadí jej premiéry. V pondelky ju vystriedajú komédie ako Skús ma rozosmiať či My sme Millerovci.

Plus sa medzi menšími stanicami udržala naďalej vo vedení, komédia 27 šiat jej prekročila 6 %. Nebezpečný náklad na Dajto podliezol 5 %, Láska na druhý pokus sa na Doma hýbala len nad 2 %, s druhou časťou už skočila pod 5 %. Kriminálky CSI na Wau podliezli 4 %.

Súdna sieň sa po druhýkrát toto leto dostala podvečer do vedenia, s tesným náskokom prekročila 19 %, Susedské prípady 19 % podliezli. Televízne noviny získali 26,5 %, Noviny podliezli 24 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie pred Počasím Markízy a Inkognitom.

Čítať viac...
Nahor