Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Inkognito opäť rástlo k maximám série, Rex zvrátil prepadák! Joj tretí deň lídrom v prime-time

Rex sa odrazil od dna, Inkognito však stúplo tiež.

Inkognito ostáva silným štvrtkovým lídrom. Šou si oproti minulému štvrtku polepšila o takmer rating, keď ju malo sledovať necelých 9 % divákov s podielom okolo 24 %. Relácia si tak udržala pondelkovú silnú pozíciu a opäť sa priblížila rekordu série. Rex tento štvrtok nezopakoval svoj najhorší výkon od štartu, keď sa vrátil na približne 7 ratingov s podielom 19 %. Celkovo si seriál malo pozrieť okolo 340-tisíc divákov, Inkognito zas 585-tisíc. Farma bola v druhej polovici večera lídrom s podielom 20 %, Sedem uhralo okolo 17 %. Silné reči prvýkrát padli do podpriemeru výkonom 14 %. Zlaté časy na Jednotke si malo pozrieť takmer 325-tisíc divákov, podiel v komerčnej cieľovke atakoval 11 %. Súmrak bossov v tejto skupine prekročil 12 %.

Z menších kanálov opäť vyskočila Plus. Najvyššie sa dostali Profesionáli, ktorí v podieli atakovali 8 %, darilo sa aj filmu Smrť jej pristane s podielom pod 7 %. Constantine na Dajto podliezol 6 %, Nekonečná láska na Doma sa hýbala nad 4 a na 5,5 %. Kriminálky na Wau uhrali postupne podiely 3,5 %, okolo 2 a pod 4 %.

Rodinné prípady sa podvečer ťahali k 20 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja uhrala okolo 16 %. Televízne noviny v podieli podliezli 25 %, Noviny s o niečo vyšším ratingom prekročili 24 %. V celkovom počte divákov opäť dominovali, stali sa najsledovanejším programom dňa so približne 640-tisíc divákmi, Televízne noviny zaostali o vyše 115-tisíc divákov. Joj sa tento týždeň drží na čele prime-time, vyhrala dosiaľ tri večery zo štyroch.

Čítať viac...
Nahor