Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Inkognito na čele štvrtka, Noviny so 100-tisícovým náskokom! Heslo ostáva priemerné, Kostiam sa nedarí

Inkognitu sa už aj vo štvrtok podarilo podrásť k číslam podobným ako v pondelok.

Inkognito potvrdzuje pozíciu najsledovanejšej zábavnej relácie na trhu aj s letnými reprízami. Šou tento pondelok prekročila sedem ratingov, pričom ďaleko od tejto hodnoty nebola ani vo štvrtok, kde medzitýždenne podrástla pod 7 ratingov. V podieli prekročila 23 %. Odsunuté Heslo na desiatu hodinu drží svoje čísla, prehuplo sa cez štyri ratingy s podielom okolo 18 %, napriek neskorému časti sa nedarí Kostiam, uhrali 13,5 %.

Dobre vedieť! na Markíze malo ísť nad 5 ratingov s podielom vyše 18 %, Búrlivé víno s prvou časťou prepadlo na úrovni takmer 14 %. Druhá časť udržala takmer všetkých divákov, podiel tak stúpol pod 23 %. Na menších vyskočila Plus s filmom Som číslo štyri a podielom takmer 9 %, Dajto pokračovalo v maratóne seriálu Prvých 100, v prime-time sa hýbalo len o málo nad 3 %. Láska na druhý pokus získala na Doma podiely pod a nad 3,5 %, Wau s kriminálkami CSI šla cez a pod 3 %.

Podvečer si polepšili Susedské prípady, uhrali vyše 21 %, Súdna sieň udržala svoje čísla na úrovni 18 %. Televízne noviny získali share 26 %, Noviny s malým ratingovým náskokom podielovo pri neskoršom vysielacom čase uhrali 24,5 %. Na celkovom publiku ale opäť dominovali, Televízne noviny predbehli o 100-tisíc divákov. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Inkognito, v 12+ to bolo opäť Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor