Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Foto: TV JOJ

Aktuality

Inkognito mieri do Česka: Prima na Kolibe nakrúti vlastné časti, poznáme moderátora českej verzie!

Dlhoročná zábavná relácia komerčnej Joj sa vo svojej súčasnej podobe predstaví aj v Česku.

Jedna z najznámejších zábavných relácií na Slovensku mieri k našim susedom.

Spriatelené televízie Joj a Prima sa podľa prvých informácií dohodli na spolupráci na príprave českej verzie zábavnej šou Inkognito, ktorú Joj v súčasnej podobe vysiela od jari 2015, celkovo sa na jej obrazovke po prvýkrát objavila už 1. septembra 2003.

Inkognito sa stane novým zábavným prime-time formátom Primy, ktorý nakrúca priamo v štúdiách na bratislavskej Kolibe. Odohrávať sa teda bude v štúdiu známom zo slovenských obrazoviek.

Prima sa pritom s prípravou vlastného Inkognita vráti ku svojim koreňom tak, ako kedysi Joj. 

Aj česká komerčná dvojka vo svojej histórii už reláciu pod názvom Inkognito vysielala, a to v roku 2006, kedy práve od Joj prevzala zábavný formát a pripravila jeho vlastnú verziu.

Už o rok neskôr však Prima predstavila novú verziu relácie pod názvom Hádej, kdo jsem!, ktorú vysielala od roku 2007 až do roku 2010. Česká stanica vtedy začala formát vyrábať na základe licencovaného formátu What´s My Line produkčnej spoločnosti Fremantle, ktorá sa prihlásila aj k originálnej verzii relácie Inkognito na Joj. V súčasnosti už Inkognito vzniká práve na základe licencie od Fremantle.

Poznáme už pritom aj prvé detaily obsadenia českej verzie Inkognita, ktorá sa môže na obrazovky vrátiť už tento rok.

Pôvodnými reláciami Inkognito a Hádej, kdo jsem! na Prime sprevádzal herec Petr Vondráček, stabilnými hádačmi v paneli boli Dana Morávková, Alice Bendová, Martin Zounar, Bohumil Klepl, Ilona Csáková, Lucie Vondráčková alebo Eva Holubová.

V novej verzii Inkognita sa do moderátorského kresla, ktoré v slovenskej verzii patrí Vladovi Voštinárovi, posadí dlhoročný moderátor Primy, Libor Bouček. Medzi hádačmi by sa mali objaviť napríklad Jakub Prachař, Petra Nesvačilová, Miloš Pokorný či Ondřej Brzobohatý.

Čítať viac...
Nahor