Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Inkognito Hornej Dolnej dosiaľ najbližšie, v celkovom publiku už dominovalo! Oteckov zatlačilo počasie na najnižší rating

Inkognito nepotvrdilo minulotýždňový prepad, Horná Dolná, naopak, ostala nehybná.

Horná Dolná a Inkognito sa tento týždeň k sebe priblížili. Relácii Joj sa podarilo nezopakovať prepad z minulého štvrtka, kedy dosiahla vôbec najhorší rating 5,3 % v sezóne a stúpla tento týždeň o takmer rating a pol na 6,7 % s podielom okolo 20 %. Minulý týždeň ako Inkognito tak aj Horná Dolná spadli zhodne o rating, komediálny seriál Markízy ho však späť tento týždeň nezískal a uhral 8,5 ratingu s podielom cez 25 %. V celkovom publiku sa Inkognitu podarilo tento štvrtok už dominovať. Pred týždňom boli ešte programy vyrovnané, teraz reláciu sledovalo pod 460-tisíc divákov, Hornú Dolnú vyše 370-tisíc. Zlaté časy si malo vybrať pod 210-tisíc divákov s podielom cez 10 % v skupine 12+.

Plus s filmom James Bond: Jeden svet nestačí získala podiel cez 5 %, Doma šla s telenovelou Nikdy ťa neopustím pod 5 a 6 %. Terminátor 2: Deň zúčtovania vyniesol Dajto podiel 5 %, kriminálky na Wau sa pohybovali postupne pod 4, nad 4 a na 6 %.

Oteckov vo štvrtok počasie zatlačilo na zatiaľ najslabší rating 7,5 %, podielovo nič zo svojej sily nestratili výkonom 41 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja sa taktiež podielovo priveľmi nepohla, podliezla len 12 %. Televízne noviny sa mali hýbať okolo 30 %, Noviny nad 21 %. V celkovom publiku boli programy vyrovnané so 445-tisíc divákmi.

Čítať viac...
Nahor