Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Inkognito drží štvrtkový náskok, Dobre vedieť na úrovni jeho reprízy! Noviny posilňujú vedenie

Dobre vedieť po prepadáku spred týždňa porástlo, dostalo sa však len na úroveň minulotýždňovej reprízy Inkognita.

Inkognito ostáva lídrom štvrtka. Relácia s ďalšou premiérovou časťou potvrdila vedúce postavenie, keď mala tesne prekročiť 8 ratingov a v podieli zas tesne ísť nad 23 %. Dobre vedieť! zaostalo o približne jeden a pol ratingu s výkonom 6,5 % a podielom 18,5 %. Po minulotýždňovom prepadáku ide o nemalý nárast, obdobný výkon však dosiahlo minulý štvrtok reprízové Inkognito. Zlatý časy potvrdzujú rastúci trend sledovanosti, v univerzálnej cieľovke šli už pod 16 %, u mladších na 12 %.

V druhom večernom pásme rástli tento štvrtok obe komerčné stanice, najvyššie bola Farma, v podieli sa dostala na 23,5 %, posilnilo aj Sedem, ktoré po čase opäť atakovalo 5 ratingov a v podieli šlo nad 18 %.

Na menších opäť vyskočili Profesionáli, tentoraz sa hýbali okolo 7 %, ratingovo najvyššie z celého dňa bolo Dajto so snímkou Ťažko ho zabiť a podielom 6,5 %. Déja vu na Plus o málo prekročilo 6 %, Nekonečná láska na Doma uhrala takmer 5 a vyše 5 %.

Podvečer sa Rodinné prípady mali hýbal okolo 20 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja zas na úrovni 15,5 %. Medzi spravodajstvami sa naďalej viac darí Novinám, vo štvrtok šli podielovo pod 26 % a na celkovom publiku dosiahli náskok vyše 150-tisíc divákov pred Televíznymi novinami. Tie u mladých uhrali share len pod 22 %.

Čítať viac...
Nahor