Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Inkognito drží štvrtkové líderstvo, Rexa dotiahli podvečerné Rodinné prípady!

Rex sa opäť usádza v podpriemeroch, ratingovo ho dorovnali výrazne lacnejšie Rodinné prípady.

Inkognito drží svoju pozíciu. Túto sezónu sa mu darí držať stabilne okolo ratingovej osmičky, od ktorej bol ešte vlani vzdialený. V tejto sezóne ju vo štvrtky a častejšie už aj pondelky dosahuje pravidelne, tentokrát malo získať rovných 8 % s podielom cez 22 %. Rex sa neodkázal po minulotýždňovom poklese vrátiť na ratingovú sedmičku, zopakovalo výkon 6,5 % s podielom tesne nad podpriemerných 18 %. Diváci následne chýbali aj Farme, ktorá uhrala podiel o málo nad 19 %, bola však lídrom, Sedem sa dostalo pod 17 %. Silné reči bojovali o pozíciu lídra, boli však podpriemerné s podielom tesne nad 14 %.

Zlaté časy podliezli v 12+ podiel 13 %, celkovo si ich malo vybrať 280-tisíc divákov. Rex v celkovom publiku atakoval hranicu 355-tisíc, Inkognito videlo 520-tisíc divákov. Dokumentárny seriál Súmrak bossov sa v oboch cieľovkách hýbal podielovo medzi 13 – 14 %.

Z menších staníc mali najviac divákov opäť Profesionáli, v podieli šli nad 6 %, film Zase ona! na Plus získal podiel o málo cez 6 %. Nekonečná láska sa hýbala pod 5 a na 6 %, Total Recall na Dajto podliezlo 5 %. Vtierka Castle na Wau uhrala vyše 4 %, CSI Cyber získalo 2,5 %, Klamári mali ísť pod 4 %.

Podvečer sa darilo Rodinným prípadom, ktoré dokonca dotiahli aj Rexa. Ratingovo mali získať 6,5 % s podielom cez 24 %, celkovo mali dokonca o niečo viac divákov, cez 360-tisíc. Moja mama varí lepšie ako tvoja sa hýbala okolo 16 %. Televízne noviny podliezli share 26 %, Noviny uhrali 22 %. V celkovom publiku sa správy Joj stali najsledovanejším programom dňa s 570-tisíc divákmi, v 12 – 54 vyhralo Počasie Markízy s ratingom pod deviatkou.

Čítať viac...
Nahor