Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Inkognito a Dobre vedieť vo štvrtok vedľa seba, na Plus bodoval futbal! V druhom polčase silným lídrom

Markíza a Joj sa vo štvrtok po skončení premiér Hornej Dolnej dorovnali, u divákov opäť bodoval šport.

Markíza už ako hlavný program na štvrtky vysunula z druhého večerného pásma premiéry Dobre vedieť. Šou sa na prvý raz nedostala na priemer televízie, keď si ju pozrelo 5,5 % divákov s podielom takmer 18 %. Bola však vyrovnaná s Joj, ktorej Inkognito malo ísť na rating 5,6 % s podielom okolo 18 %. Obe televízie ale vo štvrtok zatlačil futbal na menšej stanici Joj. Priateľský zápas Slovenska s Holandskom dosiahol na Plus ratingy tesne cez 4,5 a až takmer 6 % s podielmi pod 15 a rovných 21,5 %. V druhom polčase tak bol futbal v silnom vedení. Reprízové Dobre vedieť v tom čase dosiahlo len 16 %, Sedem bolo ešte nižšie s podielom pod 14 %.

Z ďalších staníc Nikdy ťa neopustím na Doma uhralo podiely tesne nad 5,5 a 7 %, Tiene minulosti na Dajto šli pod 6 %. Wau s kriminálkami dosiahla výkony okolo 5,5, 4 a takmer 5 %.

Oteckovia podvečer prekročili 37 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja si pripísala share pod 13 %. Televízne noviny sa mali dostať pod 30 %, Noviny len cez 19 %. Celkovo si ich vybralo vyše 370-tisíc divákov, Televízne noviny malo sledovať 365-tisíc divákov. Najsledovanejším programom dňa sa v komerčnej cieľovke stali Oteckovia, celkovo najviac divákov vo štvrtok malo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor