Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Infarktový zápas s Anglickom na vrchole sledovanosti, atakoval milión divákov!

Tretí duel Slovenska na Eure 2016 bol jednoznačne najsledovanejším.

Slovenská nádej na postup zo skupiny do osemfinále futbalového Eura stále žije. Futbalisti v pondelok odohrali infarktový zápas s Anglickom, v ktorom nakoniec ubránili dôležitý bod, no fanúšikov držali v napätí do poslednej sekundy. Zápas celkovo malo sledovať po polčasoch rekordných 966 a 982-tisíc divákov, v súčte všetkých divákov v podnikoch či na online streame tak počet vysoko presiahol milión. Podielovo sa v 12+ mal duel hýbať na hodnotách 47,1 a 53,5 %. V 12 – 54 rating vyskočil nad 16 a až 17 % pri podieloch pod 46 a nad 53 %.

Z komerčných staníc bola v tom čase o niečo vyššie Joj s filmom Nebezpečne blonďavá a podielom tesne nad 12 %, Markíza so snímkou Tady hlídam já uhrala 11 %. Hoď svišťom na Plus uhral 6,5 %, Lovci sa dostali nad 4 %. Doma s Monkom podliezla 3 %, Dr. House šiel len cez dvojku, prvý diel Kúsok zo mňa skončil na 3,5 %. Šéfovia na zabitie na Dajto atakovali 3 %, Wau s kriminálkami CSI šla pod 3 a na rovné tri percentá.

Podvečer bez futbalu skočila Moja mama varí lepšie ako tvoja na 20,5 %, Susedské prípady zaostali s podielom cez 17 %. Televízne noviny prekročili 29 %, Noviny sa dostali pod 26 %.

Čítať viac...
Nahor