Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Ide sa do finále: Ako budú vyzerať záverečné časti slovenských seriálov?

Panelák s Chlapi neplačú uzatvárajú svoj dej definitívne, Divoké kone aj Búrlivé víno sa na jeseň vrátia.

Už o necelý týždeň sa svojho finále dočká prvý zo štvorice denných seriálov, ktoré slovenské televízie ponúkali po celú jar. Z obrazoviek ako prví a rovno definitívne zmiznú Chlapi neplačú, o pár dní ich bude nasledovať Panelák a o týždeň na to sa dočasne s divákmi rozlúčia hlavné seriály Búrlivé víno a Divoké kone. Jedine vinárska sága zatiaľ oficiálne neprezradila, kedy uvedie posledný diel sezóny. Ako sme vás už informovali, podľa našich aj klientom prezentovaných informácií by sa tak malo stať vo štvrtok 25. júna. Prinášame vám prehľad, o čom budú záverečné časti slovenských denných seriálov.

(Oficiálne udávaný názov, dátum, vysielací čas epizódy a jej synopsa. V prípade Búrlivého vína udávame anotáciu k dosiaľ poslednému avizovanému dielu a to z 25. júna)

Chlapi neplačú – FINÁLE SERIÁLU, 11. jún 2015, 17:50
Juraj dostane nepodmienečný trest a nič ho už neuchráni pred nástupom do väzenia. Nora je presvedčená, že Romanovi sa podarilo ujsť, no Michala napadne ešte jedno miesto, kde by ho mohli nájsť. Podarí sa Paule napriek komplikáciam porodiť zdravú dcérku?

Panelák – FINÁLE SERIÁLU, 17. jún 2015, 20:30
Baška sa stretne so Silvinkou. Tá sa jej prizná, že je do Michala zamilovaná už sedem rokov… Fábry navrhuje Maslákovi odkúpenie Orgovánových firiem, ktorých sa chce zbaviť ich dedička Romanka. Radšej chce peniaze. Ivana sa zdôverí kočenám so svojimi pocitmi. To, čo povedala Goranovi včera, nie je pravda. Zdeněk si chce zopakovať svadbu s Julkou, tentoraz nie formálne, ale so všetkým, čo k tomu patrí. Začalo sa mu dariť aj finančne, a to vďaka spolupráci s Egonom. Viola oznamuje Rebece, že musí uvoľniť Angiein byt… Dušan vybavil Soničke na polícii deň voľna, môže v nemocnici navštíviť svojho vnuka. Monika a Fedor sa sťahujú späť na východ do Kokšova-Bakše. Jana sa prišla rozlúčiť s Maslákom a zároveň ho prosí, aby si na seba dával pozor. Mala totiž živý sen, že ho zavraždili…

Divoké kone – FINÁLE SÉRIE, 25. jún 2015, 20:30
Albert nestihne dokonať svoju pomstu. Rodina konečne vidí Osvaldovu pravú tvár. Hana pripraví Adamovi romantické prekvapenie a Adam si konečne zalieta so svojou láskou. Danka zalarmuje Šuša, aby zabojoval o Mery a nedovolil jej odísť. Zvládne Osvald žiť so všetkými svojimi výčitkami? A dostane sa mu spravodlivosti?

Osvald je pripravený prijať smrť, Albert však nestihne svoju pomstu dokonať. Miesto toho sa dozvie, koho všetkého má jeho nevlastný otec skutočne na svedomí. Rodina konečne vidí Osvaldovu pravú tvár. Simona sa dožaduje odpovedí a zisťuje, že Osvald si vlastne za svoj osud môže úplne sám. Albert si vyčíta, že nedokázal pomstiť Holzmannovcov a svojich milovaných, o ktorých ho Osvald pripravil. Hana pripravila Adamovi romantické prekvapenie a konečne prišiel čas, aby Adam zistil o čo ide. Hana si ho odvezie na malé letisko, kde ho už čaká Rasťo aj s kľúčmi od lietadla. Adam konečne dostane šancu zalietať si spoločne so svojou láskou. Miškovi chýba Mery a sťažuje sa Danke. Tá je rozhodnutá, že musí zabrániť ľúbostnej katastrofe a zalarmuje Šuša, že Mery chce odísť. Šušo sa zmobilizuje a vydá na záchranu svojho vzťahu. Šušovi sa podarí zastaviť Mery ešte pred odchodom, no podarí sa mu ju udržať pri sebe? Osvald ostáva sám, len so svojimi spomienkami a výčitkami. Zvládne žiť s takou ťarchou? A dostane sa mu spravodlivosti?

Statok Holzmannka, kde sa uprostred nádhernej prírody chovajú ušľachtilé kone, v sebe ukrýva temné tajomstvo. Keďže minulosť je neúprosná, dobieha svojich aktérov a dávne hriechy sa pomaly začnú vynárať na povrch. V pozadí veľkej ságy zbohatlíckej rodiny Závodských a potomkov starého rodu Karpatských Nemcov – Holzmannovcov sa ukrýva utajený zločin z konca druhej svetovej vojny. Jeho postupne odhaľovanie prichádza až po rokoch, a to vďaka láske dvoch mladých ľudí, Adama a Hany.

Búrlivé víno, 25. jún 2015, 20:30
Jurko zmizol a u Michala nie je, Nina s Martinom začínajú panikáriť. Všetci sa spoja v pláne proti Oláhovi, Karin sa ho snaží vlákať do pasce. Erik sa dozvie, že je Rita v nemocnici a nevie, ako sa má zachovať – pokračovať v pláne alebo pomôcť Rite. Podarí sa obyvateľom Vínneho konečne zbaviť Michala Oláha alebo opäť unikne trestu?

Čítať viac...
Nahor