Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Poznáme plány Markízy v novom roku! Kedy vráti denné seriály a čo ponúkne namiesto Farmy?

AKTUALIZÁCIA: Markíza mení plány, Chlapi neplačú takmer bez pauzy, Sladký život môže dostať ťažšiu konkurenciu!

Pravidelní čitatelia Mediaboomu prekvapení neostanú. Prinášame tiež dátumy návratu denných seriálov Búrlivé víno a Chlapi neplačú.

Repete. Presne to si dá Markíza začiatkom budúceho roka, keď svoj program vyskladá podobne ako tento rok. Klientom oznámila, že hlavným programom v krátkom období pred návratom Búrlivého vína sa stane avizovaná dvojica projektov Zámena manželiek a Svokra. Televízii stávka na tieto formáty vyšla aj na úvod tohto roka, na obrazovky sa vrátia vo štvrtok 8. januára 2015 a priestor dostanú pravidelne v utorky a štvrtky. Pondelky, stredy a piatky budú patriť filmom, rovnako tak aj víkendové večery.

Markíza už tiež pozná dátum, kedy chce vrátiť na obrazovky svoje denné seriály. V oboch prípadoch plánuje zopakovať režim z tohto roka. Ako sme vás už informovali, Búrlivé víno sa vráti ešte v januári, konkrétne vo 4. týždni, keď s piatou sériou odštartuje v pondelok 19. januára 2015. Štvrtú sériu seriálu Chlapi neplačú stihne Markíza vrátiť rovnako v januári, tak, ako tento rok, to urobí v 5. týždni v pondelok 26. januára 2015.

Tento rok sa Búrlivé víno a Panelák po Novom roku vrátili v rovnaký deň, 20. januára 2014. Začiatkom roku 2015 sa táto situácia s najväčšou pravdepodobnosťou nezopakuje. Joj zatiaľ neupresnila dátum štartu kľúčovej novinky Divoké kone a tak nie je vylúčené, že Markíza pozmení svoje plány, ak bude chcieť Joj uviesť seriál skôr, než Markíza piatu sezónu Búrlivého vína. To tak nebude čakať súboj s Panelákom ale s novým denným seriálom.

Ako sme vás ako jediní informovali, Markíza aj na jeseň pokračovala v natáčaní svojho jarného seriálu Rodinné prípady. Ten dostane aj v roku 2015 nemalý priestor. Začiatkom roka ním Markíza vyplní čas do návratu seriálu Chlapi neplačú, podobne ako počas leta 2014, po prvýkrát by sa mal o 18-tej objaviť v stredu 7. januára. Rodinné prípady tiež budú tvoriť dvojičku s Búrlivým vínom po jeho návrate 19. januára. Markíza tak zopakuje nastavenie z jari tohto roka. Premiérové epizódy vysielané po 21:30 budú robiť konkurenciu reality novinke Joj Sladký život, ktorej hlavnými tvárami budú celebrity.

Čítať viac...
Nahor