Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

IBA U NÁS: Odhaľujeme Vianoce Markízy a Joj! Toto televízie chystajú! (prehľadná grafika)

Televízie už vedia, aké Vianoce naservírujú svojim divákom. Prinášame vám predbežný program Markízy aj Joj počas troch vianočných sviatkov.

Najsilnejšie komerčné stanice, Markíza a Joj, ani tento rok nevynechajú sviatočné klasiky. Obe televízie si ich rozložia postupne na tri vianočné dni, pričom sviatky bude z ich programu cítiť už aj pred tým. Joj v predvečer Štedrého dňa vytiahne prvú zo série snímok Sám doma, Markíza zas v pondelok 21. decembra ponúkne komédiu S tebou mně baví svět.

Štedrý deň bez Paneláka aj Rozborila

V ostatných rokoch sa už stalo prakticky zvykom, že diváci Paneláka mohli so seriálom stráviť aj Štedrý večer. Tento rok tomu tak podľa plánov Joj nebude, televízia neponúkne ani špeciál relácie V siedmom nebi. Na Markíze práve Rozboril v minulosti obohatil štedrovečerné vysielanie. Televízie stavia na osvedčené klasiky, hlavným programom Markízy budú rozprávky Perinbaba, Tri oriešky pre Popolušku a česko-slovenský romantický film z roku 2013 Přijde letos Ježíšek? Joj zas ponúkne klasickú animovanú Snehulienku so siedmimi trpaslíkmi, Panelák nahradí Kevin stratený v New Yorku a druhé pokračovanie Doby ľadovej.

24_december_2014_program_markiza_joj_3

Už 1. sviatok vianočný bude akčný

25. decembra bude Markíza pokračovať v dávkovaní klasických rozprávok. Pred obedom odvysiela snímky Kráľ Drozdia brada a Byl jednou jeden král, pred správami zas miesto našla pre Pyšnú princeznú. Joj ako prvá „preruší“ vianočnú atmosféru a večer odvysiela dobrodružnú akčnú premiéru Gåten Ragnarok. Líder zakontruje Kúzelnou opatrovateľkou.

25_december_2014_program_markiza_joj

Na Štefana s Mrázikom

Popri Troch orieškoch pre Popolušku je jedinou rozprávkou, ktorú líder pravidelne nasadzuje na dvadsiatu hodinu ruský Mrázik. Stane sa tak aj tento rok, odvysiela ju na 2. sviatok vianočný. Joj dala klasickej rozprávke ťažkého konkurenta, keď sa menší diváci budú dožadovať tretej Doby ľadovej. Televízna dvojka na Štefana zároveň odvysiela aj tretí z fungujúcich filmov Sám doma.

26_december_2014_program_markiza_joj_2

Čítať viac...
Nahor