Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Iba u nás: Nový sitkom Joj má definitívny názov, poznáme ďalšie mená aj príbeh seriálu!

Jojka už začala natáčať svoj nový sitkom, poznáme ďalšie podrobnosti.

Nový komediálny seriál Joj, ktorý sa pokúsi úspešnosťou nadviazať na sitkomy Mafstory či Profesionáli, ponesie definitívny názov Kolabs. Novinka bola pôvodne udávaná s týmto názvom, neskôr televízia začala používať spisovnú verziu slova – „kolaps“, od ktorej sa nakoniec odklonila.

Televízia aktuálne začala natáčať prvú sériu seriálu. V prípade jeho úspechu je otvorená pokračovaniu. Momentálne Joj plánuje vyrobiť 12 častí pre prvú sériu, pričom by sa mal sitkom podľa našich informácií začať vysielať na jar. Režisérsky sa pod novinku podpíše Martin Babulic.

Poznáme už aj ďalšie mená, ktoré sa v sitkome objavia. Ako sme vás už ako prví informovali, ústrednú dvojicu seriálu stvárnia Peter Batthyány a Ady Hajdu, spoločne s nimi si v novinke zahrá aj Jana Oľhová, ktorú diváci, rovnako ako Batthyányho, poznajú aj z Profesionálov. Na obrazovky sa po necelom roku vráti i Michaela Čobejová, ktorá sa posledne objavila taktiež na obraze Joj v seriáli Vdova. Ďalšie postavy stvárnia Roman Pomajbo, Eva Večerová či Eugen Libezňuk.

O sitkome Kolabs
Hlavný hrdina Žolty (Peter Batthyany) sa po 15-tich rokoch vracia domov do svojho rodného mestečka. Po prepustení z väzenia sa nasťahuje k svojmu bratrancovi Vasiľovi (Ady Hajdu), slamenému vdovcovi a obaja sa rozhodnú žiť nový život. Vasiľ sa vydáva na cestu pomoci ľuďom, v čom mu bude pomáhať aj jeho bratranec. Chlapci začínajú riešiť problémy svojich klientov, no nie vždy najšťastnejšou cestou, z čoho vzniká nespočet komických situácií a humorných stretov.

Čítať viac...
Nahor