Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Hviezdna párty to už neudržala, tvrdo prepadla! Joj natiahla Inkognito, bola silným lídrom

Na Doma vyskočili Vymenené životy.

Šou Andreja Bičana sa zatiaľ nedarí. Hviezdna párty aj ďalší týždeň stratila divákov, tentoraz spadla medzitýždenne až o rating pri hlboko podpriemernom podieli 16,1 %. So šou Markíza ráta hneď na začiatku budúceho roka, v prvý januárový týždeň pôjde výnimočne dvakrát – okrem štvrtka aj v utorok, o týždeň neskôr ostane zaradená v dvojičke s Dobre vedieť! počas štvrtkových večerov. V utorky plánuje Markíza usadiť inú dvojicu programov.

Dobre vedieť! sa tento štvrtok dostalo cez 22 %, Naši popri ňom uhrali ich lepší sezónny podiel 19 %. Inkognito už bolo jasným lídrom s podielom 21,5 %, Joj pritom ešte zaradila aj reprízový diel, ktorý vyskočil na 24 %. Markíza bola v tom čase ešte hlbšie ako s Hviezdnou párty. Zlaté časy skončili pod priemerom Jednotky s podielmi 8 a pod 6 % (12+ / 12 – 54).

Na menších sa vysoko dostali Vymenené životy, vyskočili na silný podiel cez 9 %. Darilo sa aj Dajto s filmom Constantin a podielom pod 7 %, Plus s Profesionálmi podliezla 6 %, Bláznivá olympiáda jej vyniesla share pod 5 %. Mimoriadne silná bola Wau, ktorej kriminálky CSI uhrali až 5 a pod 5 %.

Podvečer Búrlivé víno získalo podiel nad 21 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja prekročila 16 %. Noviny Joj opäť ratingovo vyhrali, v podieli sa dostali cez 26 %, Televízne noviny uhrali 26,5 %. Trojica najsledovanejších programov bola totožná so stredou v poradí Najlepšie počasie, Noviny a Počasie Markízy.

Čítať viac...
Nahor