Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Hviezdna párty padla, Inkognito lídrom! Dobre vedieť stráca divákov

V spravodajskej časti večera boli v čase Televíznych novín lídrom aj Krimi.

Hviezdna párty všetkých divákov zo štartu neudržala. Podľa našich informácií s druhou časťou stratila okolo osem desatín ratingu, keď mala dosiahnuť výkon 5,1 % s podielom 19,8 %. Ide o sklamanie, relácia mala oveľa väčšie ambície. Novinka skončila ako dvojka na trhu, keď ju predbehlo tradičné Inkognito. To sa v podieli malo tesne dostať nad 21 %. S predchádzajúcim programom bola lídrom Markíza, Dobre vedieť! sa však stále pravidelnejšie vzdiaľuje deviatim ratingom, ktoré vedelo dosahovať. Teraz ho sledovalo 7,5 % divákov s podielom 21,5 %. Naši mali ísť cez šesť ratingov s podielom pod 18 %.

Z menších staníc Profesionáli prekročili 7 %, Vymenené životy sedmičku atakovali. Total Recall na Dajto uhralo šestku a snímka Vybíjaná: Choď do toho na plné gule na Plus túto métu podliezla. Wau drží nadpriemery s kriminálkami CSI, dostala sa pod a cez 4 %.

Podvečer Moja mama varí lepšie ako tvoja získala 17,5 %, Búrlivé víno prekročilo 16 %. Status najsledovanejšieho spravodajstva stále viac potvrdzujú Noviny, v podieli prekročili 25 %, Televízne noviny zas potvrdzujú prepad, dostali sa len nad 24 %. V čase vysielania ich predbehli aj Krimi, tie v podieli tesne prešli cez 25 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Počasie lídra pred Najlepším počasím a Novinami.

Čítať viac...
Nahor