Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Hviezda Markízy sa predstaví v projekte TV JOJ!

Nela Pocisková bude jednou z hviezd veľkého televízneho projektu, ktorý bude vysielať TV JOJ. Vystúpia v ňom aj ďalšie tváre, ktoré nie sú spájané iba s JOJkou. Ide o charitatívny projekt Srdce pre deti, ktorý JOJ odvysiela už tento piatok.

Program bude moderovať tvár verejnoprávnej televízie Katarína Brychtová. Medzi účinkujúcimi sa predstaví aj Majk Spirit, ktorý bude porotcom v speváckej show konkurenčnej Markízy Hlas Česko Slovenska. Jednou z hlavných speváckych hviezd bude aj Nela Pocisková, ktorá je už roky spájaná taktiež s Markízou. Na tomto podujatí však vystupovala už aj v prvom i druhom ročníku.

[youtube width=“600px“ height=“400px“]ac0K0eVDEUE[/youtube]

Srdce pre deti je charitatívny projekt denníka Nový Čas a Nadácie Pontis, kde má široká verejnosť možnosť podporiť deti s vážnym zdravotným znevýhodnením a v sociálnej núdzi. Projekt už tretí rok za sebou vysiela TV JOJ.

Piatok prinesie súboj eventov a show programov.

 

Diváci Srdce pre deti 2013 uvidia už tento piatok večer. V tom istom čase chystá veľký event aj konkurenčná Markíza – prenos z galaprogramu Športovec roka, ktorý budú moderovať Adela Banášová a Peter Marcin. Aj v tomto programe vystúpi Nela Pocisková. Verejnoprávna televízia odvysiela v piatok večer show Milujem Slovensko – aj tu diváci uvidia pre zmenu Adelu Banášovú. Štvrtou show na slovenských obrazovkách bude v piatok finále tanečnej show Move Up! na Pluske a piatou finále amerického X Factoru, rovnako na Pluske.

foto: markiza.sk

 

Čítať viac...
Nahor