Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Hviezda 90-tych rokov sa vracia na obrazovky: Joj nasadzuje špeciál s Anderom z Košíc! (doplnené)

Zabávač svoj najslávnejší program Anderov rebriňák uvádzal na Markíze pred takmer dvadsiatimi rokmi, teraz dostáva priestor na Joj.

Oživovanie kultových programov či tvárí z minulosti pokračuje. Po návrate Inkognita, Let´s Dance, Sedmičky, Pevnosti Boyard, Kolesa šťastia, Paneláka, Vylomenín či odhalení pokračovania legendárnych Susedov, s ktorým exkluzívne prišiel portál Mediaboom.sk, sa na obrazovky vráti aj hviezda zábavy 90-tych rokov.

Joj totiž prekvapivo už tento týždeň nasadí novinku so známym zabávačom Anderom z Košíc. Relácia bude akýmsi bonusom k piatkovej hlavnej zábavnej šou Všetko, čo mám rád, na ktorú bude nadväzovať. Začne tak v piatok po 22. hodine, uvedie sa už tento piatok 22. septembra.

Novinka s Anderom z Košíc bude so Všetko, čo mám rád prepojená nielen nasadením ale aj názvom či obsahom. Joj ju nazvala Všetko, čo má Ander rád, pričom okrem klasických vtipov známeho zabávača bude jej súčasťou aj Ondrej Kandráč„Relácia s názvom Všetko, čo má Ander rád nadviaže na piatkovú epizódu Všetko čo mám rád. Ako sme už u Andera zvyknutí, bude z rukáva ťahať jeden vtip za druhým, pričom pomedzi jednotlivé vtipy bude hrať a spievať Ondrej Kandráč,“ uviedla k novinke PR manažérka Joj, Lenka Filipová.

Aktualizácia: Generálny riaditeľ Joj, Marcel Grega, aktuálne na svojom profile hovorí o novinke ako o špeciálnom prekvapení pre najbližší piatok. Či s reláciou počíta televízia pravidelne, Joj zatiaľ nekonkretizovala, v programe ju neuvádza ani zajtra.

Ander z Košíc vystupuje už takmer štyridsať rokov. Jeho najslávnejší program prišiel v roku 1998, keď na Markíze dostal možnosť uvádzať zábavnú reláciu Anderov rebriňák. Jej súčasťou boli aj hostia a ľudová zábava, chýbať nemohol ani spevák Robo Kazík. Svoju novú televíznu reláciu dostáva po takmer dvadsiatich rokoch.

Čítať viac...
Nahor