Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Hudobník Čurko z Partičky to s Jakubcom myslí vážne: Stretli sa dvaja blázni!

Známy hudobník Marián Čurko, ktorý hudobne spolupracuje na množstve televíznych projektov, našiel v ostatnom čase uplatnenie najmä v spojení s kontroverzným Martinom Jakubcom. Spolu s ex-farmárkou Boženou Candrákovou vytvorili trio, dokonca natáčajú videoklip.

Marián Čurko ukazuje, že je ešte bláznivejší, ako sme si asi mysleli. Už v Partičke sa dodnes predstavuje v neraz nepochopených kostýmoch a napriek spolupráci s mnohými osobnosťami slovenského šoubiznisu, ktoré sa dištancujú od svojskej postavičky Martina Jakubca, hudobník rozbehol nový biznis práve s ním. Po natočení prvých dvoch dielov Hitovice s Jakubcom a bývalou účastníčkou Farmy, Boženou Candrákovou, vytvorili spoločný projekt, prostredníctvom ktorého sa rozhodli udržiavať hudobnú šou Hitovica aj mimo televíznych kamier. Vo vlastnom programe Hitovica šou vystupujú na akciách.

Popri tom trojica chystá aj videoklip, ktorý majú odpremiérovať v Teleráne a odvysielať aj v rámci televíznej Hitovice. „Áno, bude to súčasť vysielania, formou skečov a dokrútok počas promenády pesničiek,“ povedal o novom klipe Jakubec. Hitovica by sa, ako sme vás už informovali, mala podľa slov Martina Jakubca dostať na obrazovku ešte počas leta. Nový klip však neprinesie ďalší jadranský hit hitmakera, ale paródiu na zatiaľ nešpecifikovanú rozprávku. Má byť bláznivá a uletená. „Každý ju pozná, preto sa bude každý baviť. Nebolo to nič ťažké, ja som si skoro cvrkol od smiechu,“ povedal Jakubec.

„Je to veľká sranda, Martin je uletený ako ja, dopĺňame sa. Božka je naša ozdoba a v scénkach bojujeme o jej priazeň, kto ju získa. Klip je o megalománstve a extremizme veľkostí,“ povedal o klipe aj spolupráci s Jakubcom a Candrákovou hudobník. Najmä bývalá farmárka sa vďaka novej spolupráci udržuje neustále v povedomí aj po skončení reality šou. „Spolupracuje sa mi super, obaja sú perfektní chalani, stále sa smejeme na pľaci. Stále ma niečím prekvapujú,“ dodala ex-farmárka. Trojica by mala klip predstaviť čoskoro.

Čítať viac...
Nahor