Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Hrobárom vyšiel štart, predbehli Sestričky či Oteckov! Pomohol im Talent s novým rekordom, so správami na čele jesene

V piatok sa Jednotke najvyššie v sezóne zatiaľ vyšvihlo Milujem Slovensko, Joj v nedeľu až trojkou na trhu.

Joj sa cez víkend opäť darilo vylepšovať sezónne maximá. Nový rekord jej dosiahla talentová šou Česko Slovensko má talent, ktorá uhrala najvyšší rating u mladých divákov z celého týždňa, keď skočila na 11 % s podielom 29 %. Rekord dosiahla aj v počte divákov, keď ju v 12+ sledovalo 598-tisíc divákov, televízia informovala, že okrem spravodajských relácií ide o zatiaľ najsledovanejší program jesene, v oboch cieľovkách. Na vrchole sezóny sa v počte divákov drží Najlepšie počasie spred dvoch nediel so 676-tisíc divákmi.

Silný Talent využil nový komediálny seriál Joj Hrobári, ktorý po hlavnej šou držal divákov. Jeho rating u mladých vyskočil na 9,8 % s podielom 31 %, dostal sa tak aj pred stredajší dokument o zosnulom Karlovi Gottovi či ďalšie programy. Platilo to aj pri jeho počte divákov, keď ich mal celkovo 525-tisíc. Vyššie sa v celkovom publiku malo okrem spravodajstiev dostať po Talente už iba Inkognito z pondelka s 531-tisíc divákmi.

Markíza ťahala za dlhší koniec v nedeľu, kde po dvoch silných filmoch už Joj, naopak, prepadla. Nevyšla jej premiéra Silnejší, ktorú predbehla aj Jednotka s premiérou česko-slovenského koprodukčného trileru Dôverný nepriateľ. Celkovo si ho pozrelo 284-tisíc divákov s podielom 13 %, dvojkou bol aj v obchodnej cieľovke. Lídrom bola Markíza so šou Tvoja tvár znie povedome, ktorá však medzitýždenne padla o rating na 7,4 % s podielom 22,5 %. Celkovo si ju pozrelo 396-tisíc divákov.

Líderstvo si v posledné tri dni týždňa vychutnala každá z hlavných televízií. V piatok sa zatiaľ najvyššie v sezóne dostalo Milujem Slovensko, ktoré vyhralo so 431-tisíc divákmi, lídrom bolo aj u mladých divákov s nárastom na 6,9 % s podielom 20,3 %. Farma sa drží v rámci piatkového Duelu na svojich číslach, pravidelne sa hýbe okolo a nad 6 ratingami. Joj bola pod nimi.

Celkovo najsledovanejší program týždňa mala opäť priniesť nedeľa, kedy si Noviny Joj pozrelo 650-tisíc divákov. V priebehu týždňa pravidelne vyskakovalo Markíze Počasie, ktoré sa dokázalo dostávať aj pred Noviny, najviac divákov z dňa malo päťkrát v týždni, Noviny dvakrát a trikrát za Počasím tesne zaostali.

Čítať viac...
Nahor