Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Hriadeľová bude moderovať až tri relácie súčasne! S Voštinárom vrátia Varí vám to (aktualizácia)

Lenka Čviriková-Hriadeľová a Vlado Voštinár sa po rokoch opäť objavia v spoločnej relácii. Joj odhalila plány na svoj nový projekt o varení, do ktorého chce angažovať práve tieto jej dve tváre.

Aktualizácia 25.4.: TV JOJ na svojom webe dnes už oficiálne predstavila novinku Varí vám to. „Obľúbení moderátori Lenka Čviriková Hriadeľová a Vlado Voštinár nájdu každý týždeň v inom meste v rámci Slovenska dvoch vášnivých domácich kuchárov. Tí budú mať tri minúty na nakúpenie všetkých surovín na prípravu súťažného jedla. Každý súťažiaci privíta jedného z moderátorov vo svojej kuchyni a spoločnými silami budú musieť v priebehu hodiny pripraviť jedlo, ktorým potešia chuťové poháriky. O tom, ako sa súťažiacim podarí jedlo pripraviť, rozhodnú nič netušiaci nakupujúci, ktorých si moderátori odchytia v potravinovom reťazci COOP JEDNOTA. Kuchár chutnejšieho jedla vyhrá nákupnú poukážku v hodnote 100 eur,“ píše web.

Varí vám to bude akoby voľným pokračovaním relácie Nakupuje vám to, ktorú si Coop Jednota objednala na Joj minulé leto. Trvala až do konca roka. Varí vám to nadviaže na predchodcu aj grafikou (porovnanie na konci článku). Relácia dostane priestor v nedele pred obedom na hlavnom kanáli Joj, odštartuje už túto nedeľu.

Varí vám to aj Nakupuje vám to boli pred rokmi šou Jojky, ktoré moderoval Andrej Bičan. V oboch prípadoch Joj využila názvy pre nové projekty Coop Jednoty, formát sa však zmenil.

——-

Pôvodná správa 22. apríla: Hriadeľovej sa sypú kšefty, moderovať bude až tri relácie súčasne! S Voštinárom sa chystá variť!

Joj po rokoch chystá opäť vlastnú reláciu o varení. Už od nedele 27. apríla do vysielania zaraďuje novinku, ktorá ponesie názov jej niekdajšej relácie o varení – Varí vám to. Podľa našich informácií však nepôjde o reinkarnáciu kedysi populárnej relácie s Andrejom Bičanom, ale úplnú novinku, televízia len využije známy názov. Detaily relácie zatiaľ nie sú známe, televízia reláciu predstavuje ako „netradičné preteky vo varení s Lenkou Čvirikovou-Hriadeľovou a Vladom Voštinárom.“ Relácia dostane čas okolo 10:00 a bude sa vysielať v týždennej periodicite.

Hriadeľová tak v máji štartuje hneď vo dvoch novinkách televízie. Okrem nového Varí vám to sa stane od 5. mája tvárou rannej relácie Dobré ráno, tu vytvorí moderátorskú dvojicu s ex-markizákom Pavlom Bruchalom. Spolu tak bude jedna z najobľúbenejších tvári televízie moderovať až tri relácie súčasne, naďalej ostáva stabilnou tvárou športového spravodajstva Joj.

Hriadeľová spolu s Voštinárom tvorili moderátorský pár v začiatkoch televízie. V novembri 2003 odmoderovali ich spoločne najúspešnejší projekt IQ Test národa 2003, ktorý ešte podľa denníčkového merania sledovanosti sledovalo okolo 1,5 milióna Slovákov. Ich najdlhším spoločným projektom bola šou Miliónový tanec z roku 2005, ktorá nadviazala na úspešnú šou Dievča za milión.

Grafika relácie Varí vám to

Grafika relácie Nakupuje vám to

Čítať viac...
Nahor