Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Hrdinovia Sám doma po rokoch: Smrť, napadnutie priateľky aj najexpresnejší rozvod!

culkinMacaulay Culkin alias legendárny Kevin, je v súčasnosti vďačnou témou bulváru. Po nešťastnom detstve, kedy po neznesiteľnom tlaku rodičov radšej v štrnástich rokoch ukončil hereckú kariéru, sa z neho stala troska, s ktorou sa najčastejšie spájajú drogové aféry. Aj keď sa už pred filmové kamery Culkin viac postaviť nechcel, po dovŕšení dospelosti sa upísal na hlavnú postavu v dvoch filmoch, v životopisnej dráme Party Monster (2003) a v romanticko-dramatickej komédii Raňajky po sexe (2007). Ani jedna rola mu však nepriniesla stratený herecký smer, ktorý by nadviazal na jeho najlepšie roky v roli malého detského hrdinu. Culkin však začiatkom decembra prekvapil novou aktivitou, hudobnou skupinou The Pizza Underground. Všetky piesne tejto skupiny sa síce týkajú iba pokrmu pizza, no napriek tomu sa ich hudba teší uznaniu.

john heardPo Macaulayovi je najkontroverznejšou tvárou dvojdielnej série Sám doma jeho filmový otec John Heard. Ten má za sebou tri rozvody, z toho jeden skutočne expresný, keď sa s Margot Kidder rozviedol iba 6 dní po ich svadbe. Má tri deti s dvomi rôznymi ženami. Syna Johna Matthewa Hearda má s ex-priateľkou Melissou Leo, s ktorej menom sa spája najväčšia Heardova aféra v živote. V novembri 1991 bol herec zatknutý a obvinený z napadnutia tretieho stupňa Melissy, ktorej mal uštedriť facku. Okrem toho bol v roku 1997 obvinený za neoprávnený vstup na pozemok Melissy v Baltimore a z neoprávneného vstupu na pozemok školy ich syna, pričom v druhom prípade bolo obvinenie stiahnuté.

roberts blossomKým väčšina hercov zo Sám doma sa objavuje na filmovom plátne dodnes, iný nemali toľko šťastia. Do hereckého neba odišiel v roku 2011 Roberts Blossom, ktorý sa dožil vysokého veku 87 rokov. Blossom sa v prvom dieli Sám doma zapísal do pamäte všetkých ako sused McCallisterovcov Marley, ktorého sa všetky deti naokolo báli, kým ho Kevin skutočne nespoznal.

john candyIba štyri roky po prvom filme Sám doma, v roku 1994, zomrel John Candy. Toho spoznáte ako lídra poľskej skupiny, ktorý zviezol Kevinovu matku do Chicaga za synom. Candy bol najmä v Kanade známy ako komik, ktorý však šokujúco zomrel na srdcový kolaps. Jeho herecká hviezda zhasla vo veľmi mladom veku, Candy sa dožil iba 43 rokov.

 

Čítajte aj: Vedeli ste, že seriál Arabela mal jedno ukrývané tajomstvo? Ako vyzerá herečka, ktorá si zahrala Arabelu dnes?

Čítať viac...
Nahor