Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Horúca správa: Najsilnejší súboj pozná výsledok! Ako dopadol boj Hornej Dolnej proti Talentu?

Jeden z najväčších súbojov posledných rokov pozná rozuzlenie.

Najsilnejšie projekty Markízy a Joj sa v stredu postavili proti sebe. Hornú Dolnú líder vytiahol operatívne do vysielania po tom, čo Joj dvakrát vysoko uspela s piatou sériou Česko Slovensko má talent. Oba projekty potvrdili svoje silné postavenie na trhu, keď dokázali uspieť a v priemere obsadili neuveriteľných 70 % trhu.

Kompletné výsledky: Horná Dolná pri návrate len o chlp zdolala štart ČSMT 5! Kukučka stagnuje

Horná Dolná oproti jari očakávane v silnej konkurencii zoslabla, keď z ratingov okolo 20 % klesla podľa našich informácií s prvou časťou druhej série na 14,8 %. Všetky výsledky v tejto správe sú neoficiálne bez započítania oneskorenej sledovanosti. Aj podielovo Horná Dolná oproti jari stratila, päťdesiatkové podiely nechala za sebou s i tak vysoko nadpriemerným výsledkom 40 %.

Česko Slovensko má talent po prvýkrát Jojke výraznejšie klesol, no v konkurencii Hornej Dolnej dosiahol pre televíziu vysoko nadpriemerný výsledok. Jeho rating sa mal zastaviť na hodnote 10,6 % s podielom 30 %. Šou pomáhala dlhšia stopáž, naberala tak na sile po skončení komediálneho seriálu, kedy bola Joj lídrom.

Farma totiž v súboji s talentami neuspela, keď mala dosiahnuť podiel 21,5 %. Zostrih Neuveriteľné talenty sveta známy aj pod názvom Planet´s Got Talent držal nadpriemer s podielom 31,4 %. Joj vďaka tomuto nábehu podrástol aj Farmár hľadá ženu s podielom 20,4 %.

Čítať viac...
Nahor