Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Horná Dolná vo svojej suverenite pokračuje, dokázala ešte podrásť! ZOO proti nej priemerná

Seriálová novinka Joj klesla, proti valcu Markízy ale udržala Joj nad vodou.

Horná Dolná potvrdzuje postavenie najsilnejšieho televízneho produktu na Slovensku. S druhou časťou tretej série dokázala oproti minulému týždňu ešte podrásť, keď ju malo sledovať až 16,3 % s podielom 42,5 %. ZOO proti komediálnemu seriálu uhrala ratingovo uspokojivý rating 7,1 %, pre väčší počet divákov pri obrazovke podiel dosiahol úroveň 18,4 %.

Kredenc bol vďaka Hornej Dolnej opäť vysoko, dosiahol jeden zo svojich najlepších výkonov vôbec s ratingom až 11,4 % a podielom 39,5 %. Silná bola aj reprízová časť s podielom cez 32 %, tentokrát uspela aj Partička s podielom cez 23 %. Sladký život Joj konkurencia zatlačila k podielu cez 12 %.

Podvečer odštartovala Markíza druhú sériu farmárskeho špeciálu Bez servítky, výkonnostne klesla k podielu cez 21 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja sa v tomto roku drží pod dvadsiatkou, v pondelok atakovala 18 %. Televízne noviny sa dostali pod 30 %, Noviny získali takmer 25 %.

Najsledovanejším programom dňa sa stala bez prekvapení Horná Dolná, medzi menšími mali najviac divákov programy Plus, Profesionáli šli v podieli cez 7 % a snímka 22 výstrelov uhrala 6,5 %.

Čítať viac...
Nahor