Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Horná Dolná vo štvrtok zastavila pád, v siedmej sérii opäť stráca! Inkognito mierne poskočilo

Horná Dolná aj v ďalšej sérii zaznamenáva pokles divákov, Markíze však aj vo štvrtom roku vysielania prináša nadpriemer.

Štvrtok sa začína stabilizovať. Markíza sa v jeden z jej najslabších večerov ostatných mesiacov rozhodla s príchodom ostrej časti jarnej sezóny zabojovať a po úspechu Susedov presunula z pondelok na štvrtky Hornú Dolnú. Tá aj vo svojej novej siedmej sérii nakoniec klesá na dosiaľ najnižšie čísla, keď sa vzdiaľuje ratingovej desiatke a usádza sa okolo 9 %. Tento štvrtok deviatku prekročila o desatinu, v podieli taktiež napodobnila výkon spred týždňa hodnotou nad 25 %. Inkognito medzitýždenne porástlo o vyše pol ratingu, sledovať ho malo obdobný počet divákov ako v pondelok s ratingom 6,6 % a podielom pod 19 %. V celkovom počte divákov boli oba programy blízko seba, Inkognito si malo pozrieť 420-tisíc divákov, Hornú Dolnú 415-tisíc.

Zlaté časy malo sledovať celkovo 305-tisíc divákov pri nadpriemerom podieli cez 14 %. Z ďalších večerných programov Dobre vedieť v komerčnej cieľovke uhralo 20 %, Sedem na Joj zas malo podliezť 17 %.

Z menších staníc Jumper na Plus skočil pod 7 %, Zem krvavého slnka na Dajto uhrala share pod 6 %. Telenovela Nikdy ťa neopustím ukončila úvodný týždeň vysielania podielmi tesne nad hranicou 4 %, Vtierka Castle na Wau mala získať 4,5 %, nasledujúce kriminálky pod a okolo 3 %.

Najsledovanejším programom dňa sa opäť stali Oteckovia, prekročili 10 ratingov s podielom až cez 37 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja stúpla pod 16 %. Televízne noviny ako dvojka dňa tesne prekročili ratingovú desiatku s podielom okolo 30 %, v celkovom publiku sa navyše stali najsledovanejším programom štvrtka s takmer 595-tisíc divákmi. Noviny v podieli u mladých divákov prekročili 20 %, celkovo ich malo sledovať takmer 555-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor