Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Horná Dolná v prvej repríze klesla k priemeru, Inkognito tesným víťazom dňa! Moja mama rastie

Podvečerná kuchárska šou sa po slabom období vracia k životu.

Blížiaci sa koniec hlavnej jarnej sezóny bude na televíznej obrazovke citeľný stále viac. Najnovšie sa k reprízam vrátila Markíza s Hornou Dolnou, ktorej piata séria vyvrcholila minulý týždeň. Prvý reprízový diel spadol z úrovne okolo desiatich ratingov na 7 % s podielom cez 21 %. Mierne vpredu bolo premiérové Inkognito, v ratingu prekročilo 7 % s podielom pod 22 %. Stalo sa najsledovanejším programom dňa v komerčnej cieľovke. Reprízové vydanie zábavnej šou uhral 21,5 %, Farma bola lídrom s podielom pod 26 %. Kredenc atakoval tri ratingy, šiel pod 22 %.

Medzi menšími bolo najvyššie očakávane finále Vymenených životov. Dve záverečné epizódy sa hýbali medzi 8 – 9 %. Cesta bojovníka na Plus uhrala vyše 5 %, Gattaca na Dajto atakovala 4 %.

Podvečer sa k životu začína prebúdzať Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá uprostred sezóny prišla o výkonnosť. V pondelok podliezla 18 %. Nebola ďaleko od Rodinných prípadov, ktoré v priebehu jari prevzali podvečerné líderstvo, šli pod 19 %. Medzi spravodajstvami Televízne noviny šli pod 24 %, Noviny sa dostali pod 25 %. Najviac divákov zo všetkých programov malo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor