Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Horná Dolná v pondelok vystrelila, skočila na rekord sezóny! Podrásť dokázalo aj Inkognito

Komediálny seriál sa dostal na vrchol série, pripomenula si výkony z minulej jesene.

Horná Dolná výrazne posilnila. Seriál, ktorý sa nachádza už vo svojej šiestej sérii, každú sezónu padá, postupne jeho výkonnosť klesala z 18 – 19 ratingov na 15, neskôr k 12 – 13 % až začal klesať k desiatke, ktorú v tejto sezóne pravidelne podliezal. Horná Dolná sa však tento pondelok nadýchla, keď vyskočila na vysoký rating až 11,4 % a v podieli sa dostala na vysokých 31,6 %. Ratingovo tak dorovnala nedeľnú premiéru Cuky Luky Film. Joj napriek tomu posilnilo Inkognito, ratingovo malo tesne prekročiť 8 % s podielom pod 23 %. Celkovo si ho malo pozrieť vyše 515-tisíc divákov, Hornú Dolnú cez 485-tisíc.

Vo vedení bola aj Farma, ktorá taktiež nabrala divákov, tesne totiž prekročila rating 6,5 % s podielom takmer 27 %. Reprízové Inkognito taktiež uspelo, získalo vysoký podiel pod 26 %. Premiérový Kredenc v noci prekročil 3 ratingy, v podieli sa dostal nad 23 %.

Na menších staniciach sa opäť najvyššie dostali Profesionáli, v podieli podliezli 7 %, neskorší film Krvavé diamanty už Plus neuspel s podielom pod 4 %. Nekonečná láska na Doma sa hýbala na podobnej úrovni s podielmi pod 4 a okolo 3,5 %, Film Únos vlaku na Dajto prekročil len 3 %. Vtierka Castle dostala Wau nad trojku, nasledujúce kriminálky sa hýbali okolo dvoch a pod 3 %.

Rodinné prípady sa podvečer Markíze prehupli cez 21 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja šla nad 17 %. Televízne noviny uhrali podiel 25 %, Noviny s tesnou ratingovou výhrou prekročili 24 %. Celkovo si ich vybralo vyše 583-tisíc divákov, Televízne noviny zaostali s 500-tisíc divákmi.

Čítať viac...
Nahor