Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Horná Dolná v najslabšej sezóne, diváci sa k nej nevrátili! Inkognito kleslo, v 12+ opäť viedlo

Komediálny seriál potvrdil minulotýždňový prepad.

Horná Dolná si zvyká na nový štandard. Oproti minulej jari stráca 4 – 5 ratingov, pričom aktuálne sa usádza tesne nad ratingovú desiatku. Seriál na vlas okopíroval svoj výkon spred týždňa, kedy rázne oproti štartu piatej série padol. Opäť ho malo sledovať 10,3 % divákov, čo mu vynieslo podiel 28,3 %. Inkognito zas nezopakovalo svoj nárast, kleslo s ratingom 7,3 % a podielom 20,4 %. Opäť sa však relácii podarilo zdolať komediálny seriál v celkovom počte divákov, a to o vyše 50-tisíc, keď ju malo sledovať takmer 490-tisíc divákov, kým Hornú Dolnú takmer 435-tisíc.

Farma v podieli pokorila 22 %, reprízové Inkognito bolo blízko, podliezlo 22 %. Bodovali Vymenené životy, ktoré sa hýbali nad 7 a 9 %, Smrtonosná zbraň 2 na Dajto šla nad 4 %. Znamenie beštie na Plus uhralo štvorku, kriminálky na Wau podiely medzi 2 – 2,5 %.

Podvečer chýbali diváci šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, spadla s podielom len cez 14 %, Rodinné prípady naopak rástli pod 21 %. Hlavné spravodajstvá boli blízko seba, Noviny vyhrali o menej než rating, podielovo sa dostali nad 25 %, podobne na tom boli aj Televízne noviny.

Čítať viac...
Nahor