Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Horná Dolná už v repríze dvojkou, Inkognito zopakovalo rekord sezóny! Kredenc sa trápi, Rodinné prípady na vrchole

Horná Dolná už nedokáže s reprízami dosahovať také nadpriemery ako v minulosti, Markíze však priniesla rating nad úrovňou ostatných prime-time programov v týždni.

Klasický komediálny ťahák Markízy potiahol túto jeseň premiérovú šichtu o čosi dlhšie. Kým pravidelne televízia uvádzala v jednej sérii osem nových častí, tentoraz ich odvysielala až dvanásť. Markíze tak pomohla Horná Dolná posilniť výkonnosť o mesiac dlhšie, aj keď má za sebou dosiaľ najslabšiu sériu. Horná Dolná bola i tak pre Markízu najúspešnejším pôvodným programom jesene, pričom zatiaľ status jej najsledovanejšieho večerného programu udržiava aj naďalej. S prvou reprízou síce seriál padol oproti finále šiestej série o vyše štyri ratingy, s výkonom nad 8 % pri podieli 22 % však dosiahol viac než všetky ostatné hlavné večerné projekty Markízy. Podarilo sa mu to napriek tomu, že Markíza nasadila reprízu Hornej Dolnej len z mája tohto roku.

Joj už v pondelok viedla, Inkognito zopakovalo rekord jesene s ratingom 9,1 % a podielom takmer 25 %. Celkovo si reláciu pozrelo takmer 585-tisíc divákov, Hornú Dolnú pod 375-tisíc.  Reprízové Inkognito získalo podiel cez 24 %, Farma pod 23 %. Nedarí sa premiérovému Kredencu, ktorý spadol do hlbšieho podpriemeru s výkonom iba pod 18 %.

Nekonečná láska na Doma šla pod a nad 6 %, Creed na Plus prekonal 4 %. Nebezpečný cieľ na Dajto uhral okolo trojky, kriminálky na Wau sa postupne hýbali pod 4, na 2,5 a nad 3 %.

Silný rekord dosiahli podvečerné Rodinné prípady, ktoré vyskočili na vysoký rating až okolo 7 % a podiel nad 25 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja značne zaostala podielom nad 15 %. Z nábehu sa tešili Televízne noviny, ktoré v podieli uhrali 27 % a nechali za sebou Noviny s podielom nad 22 %. Predbehli ich aj v celkovom publiku s náskokom necelých 10-tisíc divákov, celkovo ich mali vyše 590-tisíc. Najvyššie za celý deň vyskočilo Najlepšie počasie, v 12 – 54 dosiahlo totožný výkon ešte Počasie Markízy.

Čítať viac...
Nahor