Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Horná Dolná už späť na jarných priemeroch, v celkovom publiku jej Inkognito odskočilo ešte viac!

Kým u mladých divákov ostáva Horná Dolná s náskokom vpredu, v univerzálnom publiku Inkognito viedlo už o takmer stotisíc divákov.

Horná Dolná sa vracia späť k číslam, kam postupne padla na jar. Druhá časť ôsmej série oproti minulému týždňu klesla o viac ako pol ratingu na takmer 9 % s podielom necelých 27 %. Aj keď seriál už ďaleko zaostáva za svojím najlepším obdobím, v súčasnosti ide naďalej o jeden z najsledovanejších programov na trhu. Inkognito dosiahlo obdobný výkon ako pred týždňom ratingom tesne nad 6 % a podielom necelých 18,5 %.

Kde však dominovalo, bolo celkové publikum, keď si ho pozrelo vyše 460-tisíc divákov a zvýšilo náskok na Hornú Dolnú, ktorú videlo cez 370-tisíc divákov. Farma v komerčnej cieľovke prekročila podielovú hranicu 23,5 %, reprízové Inkognito šlo tesne nad 19 %.

Podvečer sa Oteckovia dostali pod 37 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja sa na nich naďalej pozerá z veľkej diaľky podielom pod 10 %. Televízne noviny šli na 28,5 %, Noviny pod 22 %. Celkovo správy Joj videlo vyše 455-tisíc divákov, TN-ky Markízy cez 395-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor