Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Horná Dolná už padá do podpriemeru, Inkognito pri sile! V pondelok s dvojnásobným počtom divákov

Inkognito opäť vyskočilo na vrchol celého dňa, v celkovom počte divákov bolo aj pred hlavnými spravodajstvami.

Joj si v pondelok s Inkognitom upevňuje vedúcu pozíciu. Relácia zopakovala silné čísla z predošlých týždňov, keď si ju malo pozrieť až 9,2 % divákov s vysokým podielom 27,8 %. V sezóne dosiahlo dosiaľ najvyššie pondelňajšie vedenie, keď reprízová Horná Dolná klesla na 6,6 ratingu s podielom pod 20 %. Farma už opäť viedla, v podieli sa dostala pod 25 %, reprízové Inkognito podliezlo 22 %. Kredenc stúpol nad 24 %, rating však v nočnej hodine dosiahol len 3,5 %. Premiérové Inkognito ako jediné s Najlepším počasím prekročili v pondelok hranicu 600-tisíc divákov (12+), zábavnej šou Joj sa to podarilo len tesne. Hornú Dolnú si pozrel takmer polovičný počet divákov, vyše 300-tisíc.

Na menších staniciach večer najlepšie otvorila opäť Plus, ktorej Profesionáli vyskočili nad 7 %. Po nich bola najvyššie Wau s Vtierkou Castle, ktorá prekročila 4 %, ostatné stanice prekvapili slabšími výkonmi. Largo Winch 2 na Plus podliezol 4 %, Nekonečná láska na Doma dosiahla len 3,6 %. Rovnaký share uhral aj film Boeing 747 v ohrození na Dajto. Wau s ďalšími kriminálkami večera klesla, hýbala sa medzi 2 – 3 %.

Rodinné prípady podvečer uhrali podiel pod 22 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja zaostala s výkonom 15,5 %. Televízne noviny vyhrali spravodajský súboj o menej ako rating s podielom takmer 27 %, Noviny uhrali share pod 24 %. Celkovo si ich malo pozrieť pod 570-tisíc divákov, Televízne noviny menej ako 530-tisíc. Najsledovanejším programom celého dňa sa stalo Najlepšie počasie pred Inkognitom, to ovládlo deň v 12 – 54.

Čítať viac...
Nahor