Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Horná Dolná už klesla pod tridsiatku, Farma v novom čase vysoko! Reprízoví Bučkovci tvrdo prepadli

O časť divákov prišiel aj Kredenc.

Horná Dolná už s reprízovou časťou výrazný nadpriemer neuhrala. Po prvý raz klesla pod tridsať percent,, keď atakovala 29-tku, v ratingu ešte udržala hranicu desiatich ratingov. Kredenc medzitýždenne značne stratil, čo spôsobil aj celkový úbytok divákov pri obrazovke. V ratingu sa dostal nad 8 %, podielovo mal uhrať 28,2 %. Farma šla vo vynovenom nastavení, keď sa vrátila na pondelok, pričom štartovala až po desiatej hodine. Dokázala si získať až sedem percent divákov, pričom v podieli uhrala vysoký nadpriemer 36,2 %.

Joj večer uhrala priemer s Inkognitom pri ratingu nad šestkou a podielom pod 19 %. Pokus s nasledujúcimi reprízovými Bučkovcami o desiatej jej už vôbec nevyšiel, keď mala atakovať share len šesť percent.

Televízna dvojka si udržala divákov podvečer, šou Moja mama varí lepšie ako tvoja získala podiel pod 26 %, Rodinné prípady atakovali 18 %. Televízne noviny v pondelok dosiahli podiel pod 30 %, Noviny mali slabší deň, šli cez 23 %.

Medzi menšími uspeli Profesionáli s podielom cez 7 %, paródia Scary Movie 3 podliezla 8 %. Mentalista na Doma uhral 5,5 %, Dila s blížiacim sa finále rastie, dosiahla vysoké podiely pod 8 a rovných 14 %. Snímka Dajto Nepriateľ pod ochranou uhrala pod 6 %. Vtierka Castle na Wau šla pod 3 %, kriminálka CSI Las Vegas vyskočila na 4,5 %.

Čítať viac...
Nahor