Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Horná Dolná tesne na vrchole štvrtka, s Inkognitom však spoločne zatlačená! S najviac divákmi Noviny

Počasie už ovplyvňuje televízie nielen podvečer ale aj pri hlavnom programe.

Počasie bude úradovať stále viac a jeho otepľovanie pociťujú televízie už teraz. Vo štvrtok ovplyvnilo aj večerné programy, keď Markíza aj Joj klesli medzitýždenne rovnako. Horná Dolná stratila rating a vzdialila sa desaťpercentnej hranici výkonom 8,6 %, podielovo však ostala na podobnej úrovni s takmer 27 %. Inkognito kleslo taktiež o rating a pozrelo si ho 5,3 % divákov, v podieli mu to vynieslo už len vlažný výkon nad 16 %. Celkovo boli programy vyrovnané, Hornú Dolnú si malo vybrať necelých 395-tisíc divákov, Inkognito vyše 385-tisíc. Zlaté časy malo sledovať vyše 265-tisíc divákov a ako jediné z najsledovanejších hlavných večerných programov štvrtka stúpli, podielovo šli nad 13 % v univerzálnej cieľovke.

Film James Bond: Zajtrajšok nikdy nezomiera na Plus uhral vyše 5 %, Doma s telenovelou Nikdy ťa neopustím získala podiely pod 4 a okolo 4,5 %, Wau sa s kriminálkami hýbala okolo 3,5, pod 4 a na takmer 6 %. Zabijak na Dajto uhral okolo 3 %.

Ratingové skoky Oteckov pokračovali aj vo štvrtok, kedy mali klesnúť na 8,5 %, v podieli však udržali mimoriadny výkon nad 43 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja si, naopak, polepšila, podielovo šla pod 16 %. Televízne noviny podliezli 31 %, Noviny zas 24 %. V celkovom publiku súboj tesne vyhrali s vyše 480-tisíc divákmi, Televízne noviny si malo zapnúť priemerne takmer 475-tisíc divákov. Najviac divákov z celého dňa mali Noviny, v komerčnej cieľovke sa tesne na čelo dňa dostala Horná Dolná pred Oteckami.

Čítať viac...
Nahor