Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Horná Dolná stratila ďalších divákov, spadla na historické dno! Inkognito v celkových číslach lídrom (doplnené)

Komediálny seriál sa prepadáva v oboch hlavných cieľovkách, v 12+ je dokonca podpriemerný.

Piata séria je pre Hornú Dolnú veľkým pádom nadol, pričom aktuálne dosiahla nové minimum. Prvýkrát od začiatku vysielania sa seriál prepadol pod ratingovú hranicu 10 %, keď najnovšiu epizódu malo sledovať 9,6 % divákov s rovnako dosiaľ najslabším podielom 26 %. Naďalej sa však udržala na čele pondelka ako najsledovanejší program, dopomohlo jej k tomu už teplé počasie a neskorší príchod divákov k obrazovke. Pociťujú to najmä hlavné spravodajstvá.

Inkognito, naopak, medzitýždenne posilnilo, malo ísť pod 8 ratingov s podielom pod 22 %. Ďalšiu výhru zaznamenalo v 12+, kde ho malo sledovať pod 480-tisíc divákov, kým Hornú Dolnú 405-tisíc. Minulú jar ešte pritom dosahovala priemerný počet divákov 735-tisíc. Komediálny seriál v tejto cieľovke padá dramaticky, v podieli ostatná časť dosiahla menej ako 19 %.

Jednotka v pondelok uviedla televíznu premiéru slovenskému filmu Červený kapitán. Zaznamenala s ňou nadpriemerné podiely 13,5 a vyše 13 % v cieľovkách 12+ a 12 – 54. Farma na Markíze podliezla 22 %, Kredenc padá do podpriemerov už aj v nočných časoch, šiel len pod 19 %.

Na menších klesla Doma, ktorá s Vymenenými životmi uhrala 5,5 % a v čase po 21:30 klesla oproti predošlým týždňom so štartom novej telenovely Nekonečná láska, ktorá mala uhrať rating 1,4 % s podielom 4,8 %. Ide o polovičný výkon, aký dosahovali v tomto čase Vymenené životy. Smrtonosná zbraň 3 na Dajto uhrala vyše 5 %, film Marley a ja na Plus atakoval 5 %. Kriminálky na Wau šli pod 2 a 3 %.

Z menších staníc Rodinné prípady nezopakovali piatkový veľký výskok a uhrali takmer 18 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja šla tesne cez 16 %. Joj cez deň vrátila premiéry Nákupných maniačok, dosiahla share len cez 14 %. Hlavné spravodajstvá boli vyrovnané, Noviny mali vďaka neskoršiemu štartu vysielania tesne lepší rating, v podieli atakovali 24 %, Televízne noviny boli vďaka prvej polhodine podielovo vyššie, tesne podliezli 26 %.

Čítať viac...
Nahor