Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Horná Dolná stlačená k najhorším číslam, Inkognito aj popri futbale na svojom! Ministri v nový deň stúpli

Deň je naďalej pre Joj katastrofou, podvečer si nasadením Hoď svišťom poškodila.

Horná Dolná tento utorok klesla k svojim minimám. Komediálny seriál s premiérovou časťou klesol medzitýždenne o viac ako rating, keď si ho pozrelo tentokrát 7,6 % divákov s podielom nad 22 %. Divákov mu, pravdepodobne, ubral futbal, keď zápas Európskej ligy na Dvojke medzi Spartakom Trnava a Anderlechtom Brusel sledovalo v komerčnej cieľovke okolo 5 % divákov s podielmi cez 14 a 20 %. Inkognito uhralo rovnaký výkon ako pred týždňom ratingom nad 6 % s podielom pod 18 %, pričom práve za neho Joj presunula z utorka premiéry komediálneho seriálu Ministri. Ten si oproti premiérovej utorňajšej časti polepšil o viac ako rating výkonom pod 5 % a podielom pod 16 %. Farma nedosiahla na priemer Markízy podielom len 16,5 %, podpriemerné bolo aj Sedem, ktoré sa vrátilo na Joj po letnej pauze podielom iba cez 11 %. Celkovo si Inkognito pozrelo vyše 450-tisíc divákov, Hornú Dolnú takmer 340-tisíc. Futbal sa dostal s oboma polčasmi pod úroveň 285-tisíc divákov.

Z menších staníc Jurský park 3 na Plus prekročil 5 %, Kriminál na Dajto šiel pod túto hranicu. Neželaná nevesta na Doma sa hýbala pod 4 a na 4,5 %, kriminálky Wau si pripísali výkony nad 3, pod 4 a pod 5 %.

Oteckovia pokračovali aj vo štvrtok vo svojej dominancii podielom 39,5 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja po tom, čo ju nakrátko vystriedal sitkom Hoď svišťom, klesla ešte viac výkonom pod sedmičkou. Televízne noviny sa ťahali ku 31 %, Noviny zas pod 20 %. Správy Markízy sledovalo spolu takmer 485-tisíc divákov, tie na Joj si vybralo cez 460-tisíc divákov.

 

Čítať viac...
Nahor