Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Horná Dolná stále vysoko aj v repríze, opäť silné Krimi a Noviny! Moja mama už očakávane klesla

Napriek poklesu kuchárskej šou Markíza nestúpla.

Lídrovi sa tiché ukončenie premiér Hornej Dolnej zatiaľ vypláca. Napriek postupnému poklesu udržiava s reprízami vysoké nadpriemery, keď mal seriál tento pondelok podliezť dvanásť ratingov a v podieli sa dostať na 33,5 %. Seriál tak napodobňuje fenomén Susedov, ktorých mohla Markíza reprízovať v krátkom čase v prime-time a pritom naďalej dosahovať vysoké nadpriemery. Televízia je zároveň o to úspešnejšia, že aj do repríz Hornej Dolnej vkladá až tri reklamné prestávky, kým pri premiérach častí prvej série šla maximálne s dvomi.

Joj si opäť polepšila s Inkognitom, keď sa dostala cez šesť ratingov a v podieli atakovala 18 %. Výrazne po prvýkrát v tejto sezóne stratil Kredenc, ktorý sa vzdialil desiatim ratingom na hodnotu 8,4 %, v podieli uhral nadpriemerných 29,3 %. Repríza uhrala lepší share, keď atakovala 30 %.  Partička už spadla do podpriemeru s podielom nad 22 %. Joj sa s Kameňákom 3 dostala nad 14 %.

V pondelok večer sa darilo Jednotke, keď so snímkou Púštny kvet dosiahla na podiely 10,5 a 12,5 % (12 – 54 / 12+). Medzi menšími zas v prime-time najviac vyskočila Plus s Profesionálmi a podielom 7 %. Nasledujúca paródia Scary Movie získala 5,5 %, pričom predbehla aj reprízu sobotnej kinopremiéry Markízy Bournov odkaz na Dajto, ktorá na menšej stanici šla nad 5 %. Klesol Mentalista, keď sa dostal len nad 4 %, Dila sa s prvou časťou prehupla cez 5 %. Vtierka Castle na Wau uhrala pod 2 %, kriminálka CSI Las Vegas tesne prekročila 3 %.

Podvečer už časť divákov očakávane opustilo šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá sa po druhý raz bez Habovcov dostala pod 26 %. Zatiaľ tak drží vyšší nadpriemer z bežných epizód. Rodinné prípady si prakticky nepolepšili, dostali sa pod 17 %. Ďalší úspešný večer majú za sebou spravodajské formáty Joj, keď Krimi šli nad 27 % a Noviny na 29,5 %. Boli zároveň najsledovanejším hlavným spravodajstvom, Televízne noviny spadli pod 28 %. Najsledovanejším programom dňa bola Horná Dolná.

Čítať viac...
Nahor