Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Horná Dolná si polepšila, na Jednotke bodovali Nedotknuteľní! Inkognito potvrdilo pokles, znovu dominovalo v 12+

Markíze sa dvíha Farma.

Horná Dolná oproti minulotýždňovému prepadu podrástla. Seriál stúpol o necelý pol rating, keď ho malo sledovať 9,7 % divákov s podielom 26,7 %. Inkognito potvrdilo pokles z minulého štvrtka, ktorý prišiel krátko po tom, čo dosiahol dve rekordné vydania. Tento pondelok si ho vybralo 7,3 % divákov s podielom 20 %. Relácia bola opäť silným lídrom v celkovom publiku, kde ju malo sledovať okolo 510-tisíc divákov, Horná Dolná zaostala s necelými 410-tisíc divákmi. Vysoko sa v pondelok dostala Jednotka s mimoriadne populárnou snímkou Nedotknuteľní, ktorú malo celkovo sledovať 275-tisíc divákov, v komerčnej cieľovke šiel film nad 5 ratingov s podielom vyše 15 %.

V druhej časti večera bola po skončení Nedotknuteľných vpredu Farma, porásť mala na vyše päť a pol ratingu s podielom 22,5 %. Reality šou potvrdzuje zlepšenie výkonov, ktoré sa prejavilo najmä s dvojporciou piatkových vydaní. Reprízové Inkognito malo atakovať 19 %.

Z menších staníc snímka Ako pavúk na Dajto podliezla 5 %, Nekonečná láska na Doma získala podiely okolo 4 %. Hidalgo na Plus podliezol 4 %, Vtierka Castle na Wau sa dostala cez túto métu, CSI Miami šla pod štvorku, Klamári na 3 %. Opäť najvyššie na týchto staniciach vyskočili Profesionáli na Plus, ktorí jediní prekročili dva ratingy, v podieli podliezli 7 %.

Podvečerné Rodinné prípady uhrali menej ako 20 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja sa dostala nad 15 %. Televízne noviny s ratingom nad sedem percent uhrali podielovo okolo 23 %, Noviny s náskokom vyše rating dosiahli podiel okolo 25 %. Celkovo si ich malo vybrať takmer 620-tisíc divákov, vďaka čomu sa stali najsledovanejším programom dňa, Televízne noviny malo sledovať 480-tisíc divákov. V 12 – 54 bola opäť na vrchole Horná Dolná.

 

Čítať viac...
Nahor