Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Horná Dolná sa v repríze udržala v čele, Inkognito však výrazne poskočilo! Joj silná aj s filmom

Premiéry štvrtej série Hornej Dolnej sa Markíze minuli, opäť na ne nadväzuje reprízovými časťami.

Horná Dolná v prvej repríze po premiérach dosiahla pre Markízu dosiaľ najhorší výkon spomedzi všetkých sezón. Výsledok však nadväzuje na pokles komediálneho seriálu, ktorý sa so štvrtou sériou lúčil ratingom, aký v minulosti dokázala uhrať aj pondelňajšia repríza. Horná Dolná sa ale udržala v čele pondelňajšieho večera, s reprízou mala prekročiť 9 ratingov pri podieli nad 25 %. Značne však posilnilo Inkognito, ktoré v ratingu prekročilo 7 % a v podieli sa tesne prehuplo nad 20 %. V 12+ bolo dokonca lídrom, Horná Dolná túto jeseň stráca starších divákov.

Kredenc napriek reprízovej Hornej Dolnej ratingovo medzitýždenne poskočil nad 7 %, v podieli dosiahol na priemer stanice s hodnotou pod 23 %. Reprízová časť atakovala 22 %. Joj sa tento pondelok vydaril celý večer, keď neskoršia snímka Nesmrteľný uspela s nadpriemerným podielom vyše 23 %. Ostrov popri ňom prepadol s podielom pod 16 %.

Na menších Plus s Profesionálmi uhrala 5,5 %, Prepadnutie v Pacifiku šlo pod 7 %. Reality šou Oktagon – Výzva mala ísť pod 5 %. Monk na Doma neuspel s podielom pod 3 %, Vymenené životy už skočili pod 6 a 8 %. Velvet mal uhrať vyše 7 %. Snímka 7 sekúnd na Dajto prekročila 4 %, zabodovala Wau s kriminálkami CSI, ktoré sa obe dostali na 4 %.

Podvečer do čela skočilo Búrlivé víno, ktoré však prepadlo s podielom pod 18 %. Joj sa udržala na priemere s Moja mama varí lepšie ako tvoja pri podieli takmer 17 %. Televízne noviny dosiahli 28 %, Noviny sa dostali na 24 %.

Čítať viac...
Nahor