Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Horná Dolná sa rozlúčila na sezónnom minime! Búrlivé víno bez hokeja poskočilo

Komediálny seriál s poslednými dvomi časťami série klesol, divákov celkovo pri obrazovke ubudlo.

Horná Dolná zavŕšila svoju tretiu sezónu na obrazovke. Svoju tretiu sériu zakončila netradične až deviatou časťou, ktorá sa stala najmenej úspešnou zo všetkých v tomto roku, no napriek tomu dosiahla vysoký výkon 14,7 % s podielom 40,7 %. Bežne sa tento rok Horná Dolná hýbala okolo 16-tich ratingov, v podieli v závere série tratil seriál len mierne.

Úbytok divákov pri obrazovke pocítila aj Zoo, ktorá však taktiež uhrala to svoje v podieli. Hýbať sa mala s oboma časťami okolo alebo pod šiestimi ratingami s podielmi pod 17 a až cez 23 %. Následne Joj reprízovala Vtedy na Západe, taktiež uspela s podielom takmer 17 %.

Kredencu v tejto sezóne poslednýkrát robila nábeh premiérová Horná Dolná, vytlačilo ho to na takmer desať ratingov s podielom pod 33 %. Farma o málo prekročila šestku s podielom pod 30 %. Vysoko boli aj reprízové Rodinné prípady s podielom pod 26 %.

Na menších staniciach vyskočili Profesionáli s podielom pod 8 %, neskôr však viedlo Dajto s filmom Nebezpečný cieľ a podielom takmer 5 %. Film Lavalantula na Plus prekročil 4 %, Mentalista na Doma šiel len cez dvojku, prvý diel Kúsok zo mňa pod štvorku. Všetky tri večerné kriminálky Wau sa zhodne dostali pod dve percentá.

Po minulom týždni už nezasahoval do podvečerného programu hokej Dvojky a tak si polepšili komerčné stanice. Moja mama varí lepšie ako tvoja stúpla nad 21 %, značne si oproti prvému týždňu o 17:50 polepšilo Búrlivé víno, ktoré malo uhrať 19,5 %. Stále však ide o podpriemer televízie, pred pondelňajšou časťou zároveň Markíza výrazne tlačila pôrod postavy Ivany Kuxovej v seriáli. Dvihli sa Televízne noviny s podielom pod 31 %, Noviny sa dostali cez 23 %.

Čítať viac...
Nahor