Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Horná Dolná sa pred letom v pondelok prepadla, stratila štvrtinu divákov! Inkognito víťazom dňa

Návrat Atletiko Cveronfka na obrazovky skončil neúspechom.

Komediálny pondelok Markíze tentoraz príliš nevyšiel. Výnimočne zdvojenie Hornej Dolnej vo finálovom týždni Farmy a pred nástupom Búrlivého vína, prinieslo vlažné výkony. S prvou časťou seriál stratil medzitýždenne štvrtinu divákov, keď atakoval 6 ratingov s podielom cez 19 %, druhý diel mal ísť pod 19 %. Inkognito bolo lídrom s premiérou, ktorá mala uhrať 7,5 ratingu s podielom cez 24 %, aj reprízou, tá uhrala 23,5 %. Po Hornej Dolnej Markíza vrátila do programu neúspešný komediálny seriál Atletiko Cvernofka, ktorý má obsadiť pondelňajšie letné večery okolo 23. hodiny. Seriálu sa ani teraz nedarilo, atakovať mal iba 13 %. Predbehlo ho reprízové Sedem, ktoré tento týždeň vyskočilo na 18 %.

Na menších Plus s filmom Jumper uhrala 6 %, Nekonečná láska silnela v druhej polovici s podielmi pod 5 a 6,5 %. Nebezpečný spojenec na Dajto mal ísť na 4,5 %, Wau sa mala hýbať okolo trojky a pod 4 %.

Rodinné prípady v pondelok podvečer podliezli 20 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja si polepšila na 17 %. Hlavné komerčné spravodajstvá dosiahli v pondelok zhodný ratingy, Televízne noviny pre svoj vysielací čas uhrali share nad 26 %, Noviny tesne nad 24 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Inkognito, v univerzálnej cieľovke ho predbehlo len Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor