Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Horná Dolná sa prebrala, Inkognitu sa ďaleko vzdialila! To ju však opäť zdolalo v celkových číslach

Kým rozdiel medzi hlavnými programami štvrtka sa v komerčnej cieľovke značne zväčšil, relácia Joj i tak pritiahla celkovo najviac divákov.

Horná Dolná vyšla tento štvrtok zo svojich aktuálnych priemerov. Komediálny seriál sa, aj keď len najtesnejšie, vrátil nad ratingových 10 %, v podieli si pripísal vyše 28 %. Inkognito, naopak, kleslo pod 6 %, podielovo malo ísť nad 16 %. Napriek tomuto rozdielu sa Inkognito opäť stalo najsledovanejším programom večera, keď si ho celkovo malo vybrať 440-tisíc divákov, Hornú Dolnú vyše 420-tisíc. Zlaté časy malo sledovať cez 240-tisíc divákov s podielom nad 11 % v univerzálnom publiku. V komerčnej cieľovke výrazne viedlo v druhej časti večera Dobre vedieť s podielom pod 25 %, Sedem neuspelo výkonom len okolo 13 %.

Z menších staníc lákala futbalová Európska liga na Dvojke s podielmi 6,5 a až takmer 12 % v komerčnej cieľovke, nasledovala ju Plus s Profesionálmi pri podieli pod 6 % a filmom James Bond: Dnes neumieraj s vyše 5 %. Nikdy ťa neopustím na Doma uhralo podiely pod 4 a 4,5 %, Wau s kriminálkami získala výkony pod 4, nad 4 a 4,5 %. Dajto s filmom Terminator Salvation podliezlo 4 %.

Oteckovia podielovo spadli na necelých 35 %, sledovalo ich však okolo 9 % divákov, Moja mama varí lepšie ako tvoja stúpla pod stále podpriemerných 14 %. Televízne noviny sa mali hýbať okolo 28 %, Noviny na necelých 20 %. Celkovo programy sledoval zhodný počet divákov, oba sa mali prehupnúť cez hranicu 530-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor