Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Horná Dolná s novou posilou, Evelyn stabilnou súčasťou seriálu! Vrátiť sa má aj Šebová

Markíza kontinuálne pokračuje v nakrúcaní nových dielov komediálneho seriálu.

Evelyn ide na obrazovke karta. Po tom, čo herečka Eva Kramerová prerazila so svojimi krátkymi videami na sociálnych sieťach, sa o ňu začali zaujímať aj televízni tvorcovia. V Joj získala hneď na začiatku svojej televíznej kariéry vlastný seriál Svet podľa Evelyn, pričom vlani ju Markíza oslovila do nového ročníka Let´s Dance, v ktorom patrila k najpopulárnejším účinkujúcim.

Markíza sa rozhodla na jej úspech staviť aj ďalej. Pravidelne sa začala objavovať v Kredenci a prednedávnom ju oslovila aj do jedného z jej kľúčových projektov Horná Dolná. Herečka ponuku prijala, pričom osadenstvo dediny rozšíri stabilne a objavovať sa tak v seriáli bude pravidelne. Televízia s Evelyn začala nakrúcať len prednedávnom.

Do Hornej Dolnej sa okrem iného má vrátiť aj herečka Zuzana Šebová. Už skôr mala herečka s televíziou hovoriť o možnosti vrátiť sa postupne do pracovného tempa v priebehu jari. Objavovať sa má naďalej nielen v Hornej Dolnej ale aj Kredenci.

Horná Dolná patrí naďalej medzi piliere Markízy. Napriek tomu, že oproti úvodnej sérii padla sledovanosťou na polovičné čísla a aktuálne sa hýbe okolo 8,5 – 9,5 ratingov, stále Markíze prináša stabilné nadpriemery. Naďalej k tomu môže rátať s jej reprízami v prime-time, ktoré sa dokážu držať aspoň na priemeroch televízie, čo dnes dokáže len máloktorý program v hlavnom vysielacom čase. Markíza túto sezónu presunula Hornú Dolnú zo stabilného pondelka na štvrtky, kde si dokázal presťahovať svojich divákov a zároveň zvrátiť nepriaznivý vývoj sledovanosti televízie vo štvrtkovom prime-time, kde pravidelne prehrávala s Inkognitom Joj.

Čítať viac...
Nahor