Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Horná Dolná potvrdila aj druhý prepad, Inkognito však kleslo! Kredenc stráca divákov

Skeč šou každým týždňom slabne, blíži sa už k priemeru lídra.

Horná Dolná nedokázala ani druhý značný prepad sezóny zvrátiť. Po tom, čo spadla od 15-tich pod 13 ratingov, pred týždňom klesla už aj pod hranicu 12 % a tam sa ocitla aj tentoraz. Komediálny seriál sa mal vo svojej štvrtej sérii so siedmou časťou dostať na rating 11,7 % a podiel 32,6 %. Stal sa najsledovanejším programom dňa. Inkognito, ktoré minulý pondelok naopak vystrelilo, čísla neudržalo, keď malo uhrať share pod 16 %. Nedarilo sa nasledujúcej novinke Moja prvá dovolenka, ktorá podliezla 12 %. Slabnúca Horná Dolná nepomáha Kredencu, ktorý pravidelne klesá. Vzdialil sa už aj sedemratingovej hranici a v podieli uhral vyše 24 %. Ostrov mal ísť pod 21 %.

Jednotka vo svojom jesennom česko-slovenskom pondelňajšom okne bola podpriemerná so snímkou Wilsonov, mala získať podiel 5,5 % v 12+. Blízko nej ale bola Dvojka, ktorá uviedla mimoriadny európsky projekt Verdikt. Prvú časť malo sledovať vyše 100-tisíc divákov a podiel sa dostať pod 5 %, rozsudok podľa hlasovania divákov už šiel na hranicu 110-tisíc divákov s podielom takmer 6 % (12+). Z menších najviac vyskočili Vymenené životy, podielovo uhrali pod 7 a 10 %, nasledovali Profesionáli pri podieli 6,5 %, nasledujúci Vymedzený čas mal uhrať pod 6 %.

Podvečer Moja mama varí lepšie ako tvoja tesne prekročila 20 %, Búrlivé víno sa už dotiahlo, stále bolo ale podpriemerné s podielom nad 19 %. Hlavné spravodajstvá boli ratingovo vyrovnané, share Televíznych novín mal prekročil 28 %, Novín sa zas zastaviť na 26,5 %.

Čítať viac...
Nahor