Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Horná Dolná popri Talente posilnila, Ostrov prepadol dosiaľ najtvrdšie! Moja mama rastie

Dobrodružná reality šou je už príliš nízko, v konkurencii Talentu šla naposledy.

Posledné stredajšie vydanie Česko Slovensko má talent kleslo. Šou sa vzdialila podielovej tridsiatke, keď stratila približne pol ratingu oproti predošlým výkonom uprostred týždňa. Sledovať ju malo tentokrát 9,4 % divákov pri podieli 26,8 %, jeho hodnotu znížil už väčší počet divákov pri obrazovke oproti predchádzajúcim stredám. Horná Dolná naopak rástla, atakovať mala osem ratingov, v podieli ale nevyskočila s hodnotou 21,5 %.

Veľkým prepadákom sa skončil Ostrov, ktorý nezvláda talentovú konkurenciu. Dosiahol dosiaľ svoj najhorší výkon, pričom v podieli spadol až pod 13 %. Neuveriteľné svetové talenty na Joj prekročili 23 %, reality šou Návštevníci už taktiež prepadla s podielom cez 11 %.

Na menších najviac divákov malo sledovať Profesionálov, ktorí v podieli šli až pod 9 %, následne Vymenené životy uhrali nad 6 a rovných 7,5 %. Svetový pohár na Dajto získal podiely pod 6, 11 a 15,5 %. Filmová klasika Dobrý, zlý a škaredý na Plus dosiahla pod 5 %, vyskočila Wau, ktorej kriminálky CSI dosiahli na 4 a 5 %.

Podvečer opäť podrástla Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá si drží líderstvo. V podieli sa dostala pod 20 %, Koleso šťastia atakovalo 18 %. Televízne noviny tesne prekročili 29 %, Noviny šli pod 27 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor