Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Horná Dolná opäť klesla, Búrlivé víno s dosiaľ najhorším podielom! Joj vyskočil podvečer

Oproti minulotýždňovému nárastu stratilo Inkognito aj Ostrov.

Horná Dolná opäť padla pod trinásť ratingov. Po jednorázovom raste spred týždňa pokračuje vo svojom najslabšom období, keď ju malo podľa našich informácií sledovať 12,7 % divákov s podielom 34,6 %. Niečo stratil aj Kredenc, dostal sa na 26,5 %. O niekoľko ratingových desatín prišlo ale aj Inkognito, ktoré v podieli tentoraz dosiahlo 15 %. Nevyšlo následné vysunutie Návštevníkov seriálom Čert nikdy nespí, ktorý mal uhrať len okolo deväť percent. O týždeň už nastúpi v tomto čase novinka Moja prvá dovolenka. Pokles zaznamenal Ostrov, ktorý už na priemer nedosiahol ani v pondelok, mal ísť cez 19 %. Vo všetky dni ho postupne Markíza vysúva k 23. hodine, urobí tak už aj dnes.

Profesionáli na Plus šli pod 8 %, Vymenené životy s prvým dielom taktiež, s druhým už dosiahli na vysokých 10 %. Kód Enigmy na Plus uhral share pod 6 %, Next na Dajto skončilo s podielom 5,5 %.

Podvečer svoje dno dosiahlo Búrlivé víno, ktoré prepadlo s podielom len 16 %. Podrástla naopak Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá skočila pod 21 %. Joj vyšlo aj predchádzajúce pásmo s Uhádni môj vek či Novinami o 16, ktoré využili nábeh popoludňajšieho Talentu. Relácie doteraz od zmeny podvečernej štruktúry divákov stále hľadajú. Televízne noviny prekročili 28 %, Noviny uhrali 24 %.

Čítať viac...
Nahor