Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Horná Dolná odštartovala ôsmu sériu najlepším podielom roka, Inkognito viedlo celkovo! Oteckovia v plnej sile

Vo štvrtok sa podobne ako v pondelok do jasného vedenia dostala Markíza, pri sile ju držia jej najväčšie značky. 

Horná Dolná sa vrátila na úrovni, kam sa v posledných sezónach sledovanosťou usadila. Seriál už stále častejšie padá pod hranicu desiatich ratingov, pričom v slabšom jarnom období to bolo aj deviatku. Na začiatku jesene, keď je divákov pri obrazovke viac, sa Horná Dolná s novou ôsmou sériou uviedla ratingom 9,6 %, čo však predstavovalo silný podiel 29,2 %. Markíza potvrdila, že ide o najlepší tohtoročný podiel na trhu Hornej Dolnej. Inkognito ostalo na úrovni z jari, kedy po presune Hornej Dolnej na štvrtky kleslo na približne ratingových 6 %. Túto hodnotu dosiahol aj tento štvrtok, v podieli sa dostal na 18,4 %. Podarilo sa mu pritom mať celkovo viac divákov – pod 450-tisíc, Hornú Dolnú si celkovo vybralo takmer 405-tisíc divákov.

V druhej polovici večera viedla bez problémov Farma, ktorá si polepšila na 6 ratingov s podielom 24,5 %. Reprízové Inkognito malo uhral share pod 14 %. Profesionáli priniesli Plus podiel až cez 7,5 %, Jurský park nasledoval so 6,5 %. Neželaná nevesta na Doma získala 4,5 a takmer 6 %, Dvojitý agent na Dajto okolo 4 %. Kriminálky Wau si pripísali výkony medzi 3 – 4 %.

Hneď v prvý týždeň novej druhej série sa Oteckom podarilo trhnúť podielovú štyridsiatku. Podarilo sa im to prekročením tejto hranice o jedinú desatinu, Moja mama varí lepšie ako tvoja mala uhrať iba sedmičku. Televízne noviny prekročili 29 %, Noviny zas 20 %. Naďalej viedli v celkovom publiku s vyše 425-tisíc divákmi, TN-ky ich mali cez 390-tisíc. Najsledovanejším programom dňa sa stali servisy o počasí Joj a Markízy, nasledovalo ich Inkognito. V komerčnej cieľovke deň jasne vyhrala Horná Dolná.

Čítať viac...
Nahor