Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Horná Dolná naďalej valcuje! Joj sa podarilo udržať nadpriemer v prime-time

Mimoriadne úspešný sitkom lídra čaká už len posledná časť série.

O týždeň sa nadvláda Markízy v pondelňajšom prime-time minimálne na čas skončí. Mimoriadne úspešný komediálny seriál Horná Dolná čaká už len jedna časť prvej série, pričom nemusíme pochybovať, že sa dočká pokračovania. Predposlednú časť série sledovalo 19,8 % divákov a podiel opäť prekročil päťdesiat percent s hodnotou 50,3 %. Celkovo sledovalo seriál 904-tisíc divákov.

Divoké kone ani tento raz nedokázali v náročnej konkurencii vyskočiť. Uhrali rating 6,4 % s podielom 16,5 %, čo je ich priemer v konkurencii Hornej Dolnej. Opäť si seriál preniesol časť divákov v 12+ od Búrlivého vína, keď ho napriek zníženému výkonu v komerčnej cieľovke sledovalo celkovo až 512-tisíc divákov.

Joj sa napriek silnej Markíze podarilo udržať sa v prime-time nad kľúčovou hranicou dvadsať percent (20,8 %). Pomohli tomu aj Noviny, ktoré dosiahli podiel 28,5 %, Televízne noviny uhrali podiel 33,7 %. Markíza však bola vďaka Hornej Dolnej výrazne vpredu, keď v hlavnom vysielacom čase získala podiel až 37 %.

U lídra uspela aj komédia po sitkome, Týždeň bez záväzkov získalo podiel 29,3 %. Panelák opäť o čosi poklesol, tento raz vybojoval rating 5,4 % s podielom 20,1 %.

Z menších staníc odvysielala najsledovanejší program Plus, stal sa ním Kutyil s ratingom 2,2 % a podielom 6,1 %. Po jeho skončení už bolo vpredu Dajto so snímkou Špecialista a podielom pod 6 %. Kriminálky CSI na Plus dosiahli podiely takmer 3 a celých 5 %. Zakázaná láska Domy sa trápi, tento raz uhrala výkony nad 4 a 6 %.

Čítať viac...
Nahor